Адаптер 1/2" (3/4") для поливу LOSSO MY-5513, перехідник для шланга
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 453172085
+380 (66) 040-25-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер для шланга поливального на 1/2" і 3/4" LOSSO MY-5513 - перехідник-з'єднувач для швидкоз'ємного конектора з внутрішнім різьбленням.
Поливальний адаптер виготовлений з якісного ABS-пластика і термопластичної гуми (TPR). Перехідник для поливального шланга підходить як для різьблення діаметром 1/2", так і для 3/4". Для цього адаптер комплектується спеціальним внутрішнім помаранчевим перехідником - кільцем із нарізкою різьблення, усередині якої встановлено гумову прокладку.
Використовується для монтажу швидкознімних поливальних систем. Розміри: 46*36*36 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Адаптер |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішня різьба | 1/2" і 3/4" |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Діаметр | 36 мм |
| Висота | 36 мм |
| Вага | 17 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴








