Конектор для шланга 3/4» латунний LOSSO MY-2204 перехідник швидкознімний для поливу
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 453172070
+380 (66) 040-25-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конектор для шланга LOSSO - швидкознімний з'єднувач, що дає змогу легко приєднати шланг до пістолета для поливу, адаптера (перехідника), зрошувача та інших поливальних пристроїв. Перехідник для шланга (конектор) призначений для шлангів діаметром 3/4".
З'єднувач виготовлено з міцного мідного сплаву високої якості. Пристосування має три точки внутрішньої фіксації штуцера - це дає змогу надійно кріпити шланг без люфту і запобігає його розбовтуванню. Універсальний конектор укомплектований надійною еластичною пружиною, що надає м'якості ходу рухомої частини з'єднувача.
Розмір конектора - 50 * 35 * 35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 101 г |
| Аквастоп | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴







