Вентилятор настільний LOSSO LJQ-138R - практично безшумний вентилятор з автоматичним поворотним механізмом, акумулятором і дистанційним керуванням, виконаний у класичному дизайні. Має легку LED-підсвітку. Може встановлюватися на стіл, тумбу або підвішуватися за спеціальний ремінець на корпусі пристрою.
Настільний підвісний вентилятор LOSSO має 4 швидкості обертання лопатей, і, незважаючи на компактні розміри, має досить потужний мотор. Завдяки вбудованому акумулятору, ємністю 4000 мАг, міні-вентилятор розганяється потужністю 9 Вт і в продуктивності потоку повітря на верхніх швидкостях не поступається мережевим вентиляторам!
Осьовий вентилятор LOSSO керується за допомогою кнопки на бічній панелі корпусу або з мініатюрного пульта керування. Пульт д/у дає змогу віддалено регулювати швидкість обертання, керувати підсвічуванням і вмикає механізм обертання. М'яке LED підсвічування розміщене на корпусі вентилятора за крильчаткою і має теплий, приємний для очей відтінок. Пульт має магнітну основу для розміщення його в центральній частині корпусу вентилятора.
Настільний вентилятор з акумулятором має механізм автоматичного обертання в горизонтальній площині на 120°, який активується кнопкою на пульті управління. Також голова вентилятора може змінювати вертикальний кут у діапазоні 110°.
Портативний вентилятор LOSSO LJQ-138R виготовлений з якісного ABS-пластику і відмінно зібраний. Основний вузол пристрою встановлено на дерев'яну ніжку, що підкреслює елегантність зовнішнього вигляду. Під ніжкою розташований диск-майданчик, що надає відмінну стійкість приладу і запобігає його перекиданню.
Зарядити тихий вентилятор LOSSO можна за допомогою будь-якого зарядного пристрою 5V1-2А (адаптер для зарядки телефонів) через універсальний роз'єм Type-C. Час повної зарядки - близько 7 годин, час роботи - 2-12 годин залежно від режиму роботи.
Вентилятор для дому LOSSO LJQ-138R має низку переваг:
- потужний двигун із чотирма швидкостями обертання лопостей;
- спеціальна форма лопостей, що надає потоку повітря природність і натуральність вітру;
- ємнісний акумулятор - 4000 мАг;
- м'яка LED підсвітка з теплим світлом;
- тиха робота - 30-50 дБ;
- автоматичне обертання навколо осі;
- регулювання кута нахилу головки за висотою;
- універсальність розміщення (підвішування, встановлення на рівну поверхню);
- управління вентилятором з пульта, магнітний тримач;
- якісний пластик.
У комплекті поставляється:
- Вентилятор
- Пульт керування
- Дріт USB-Type-C довжиною 1 м
Навіщо пектися влітку в чотирьох стінах? Можна купити вентилятор LOSSO і насолоджуватися легким бризом або гірським вітром як вдень, так і вночі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип управління | Електронне |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 110 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 120 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 0.543 кг |
- Ціна: 1 199 ₴











