Лезо для сучкорізу Shuang Song BO-45 PRO
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 419072820
+380 (66) 040-25-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лезо для веткорізу садового Shuang Song BO-45 - змінний запасний ніж для великого телескопічного секатора моделі BO-45. Виготовлено з японської кованої легованої сталі SK-5 та покрито захисним шаром тефлону.
Для заміни леза необхідно відкрутити два болти на робочому вузлі сучкоріза, якими закріплений ніж. Встановити так само нове лезо на місце старого, після чого щільно затиснути гайки.
Діаметр отворів – 12 мм, 10 мм, 6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Shuang Song |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 190 мм |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 0.185 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴










