Лезо для сучкоріза Sagawata SW-8172 PRO
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 417713136
+380 (66) 040-25-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лезо для веткорізу садового Sagawata SW-8172 - змінний запасний ніж для великого телескопічного секатора моделі 8172. Виготовлено з японської кованої легованої сталі SK-5 і покрито захисним шаром тефлону.
Для заміни леза необхідно відкрутити два болти на робочому вузлі сучкоріза, якими закріплений ніж. Встановити так само нове лезо на місце старого, після чого щільно затиснути гайки.
Діаметр отворів – 10 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | SAGAWATA |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 188 мм |
| Максимальний діаметр реза | 50 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴











