Нічник LED-лампа RGB LOSSO "G-Luminate" з бездротовою зарядкою 15 W і Bluetooth колонками чорний
1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 391901721
Нічник бездротова зарядка LOSSO "G-Luminate" - Bluetooth світильник з колонками та можливістю керування режимами роботи через смартфон. Стильний оригінальний дизайн у формі літери G, а також багатофункціональність лампи, зробили її досить популярною та популярною.
На світлинах до товару представлені безпосередньо наші світильники, тому Ви точно можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний товар, а не копію з заниженими параметрами, які так часто трапляються на нашому ринку! Наш нічник LOSSO "G-Luminate здивує Вас без сумнівів!
RGB Лампа виготовлена з якісного ABS-пластику, має на корпусі дисплей з електронним годинником і платформу з бездротовою зарядкою для ґаджетів.
Настільний світильник LOSSO має низку переваг і безліч корисних функцій:
- 256 світлових режимів з різноманітним поєднанням кольорів і динамікою їхньої зміни;
- вбудована швидке бездротове заряджання для смартфонів та інших ґаджетів, що підтримують цю функцію — вихідна потужність заряджання: 5W - 7.5W - 10W - 15W;
- колонки потужністю 3W з можливістю керування через смартфон;
- електронний годинник на корпусі з будильником;
- можливість керування лампою й колонками з програми Happy Lighting на телефоне.
Для перемикання режимів роботи, яскравості світіння лампи, керування музикою й настроюванням часу можна використовувати кнопки на корпусі лампи. Для ширших можливостей необхідно завантажити застосунок Happy Lighting. За допомогою нього Ви зможете регулювати яскравість, вибирати будь-які відтінки та динаміку зміни кольорів, керувати гучністю й послідовністю програвання музичних композицій. Також застосунок дає змогу гнучко настроїти автоматичне вмикання і вимикання лампи за заданими тимчасовими параметрами, поєднувати музику зі світловим режимом і налаштовувати голосовий вплив на колірний режим лампи.
Нічник LOSSO комплектується зарядним пристроєм — адаптером, потужністю 30 Вт і кабелем Type-C — USB завдовжки 1 м. Зверніть увагу, що використання стороннього зарядного пристрою може не повністю розкрити всі функції світильника або спровокувати його некоректну роботу. Щоб цього уникнути, використовуйте сертифіковані зарядні пристрої потужністю від 30 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Колір | Чорний |
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Вага | 466 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 1 850 ₴











