Ваги підлогові електронні акумуляторні LOSSO MINT FS -2611 з підсвіткою дисплея
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 387054087
Підлогові ваги LOSSO MINT — сучасні електронні ваги для зважування, виготовлені в лаконічному сучасному стилі з підсвічуванням дисплея та приємним забарвленням.
Електронні підлогові ваги виготовлені із загартованого скла та якісного ABS-пластику. Технологія виробництва робить їх міцними і безпечними. Ваги не зламаються у вас під ногами, оскільки розраховані на вага — до 180 кг. Конструкція ваг виключає їх перекидання під час зважування та мають добре округлені краї, про які неможливо вдаритися. Однак прямих ударів за пристроєм краще уникати.
Точність вимірювання ваг — 50 грамів. На дисплеї виводиться вага, температура , а також поточний заряд батареї. Вбудований у ваги акумулятор дає змогу працювати на одному заряді багато місяців без підзаряджання.
Точні підлогові ваги LOSSO мають квадратну форму, але з округлими кутами. Компактний розмір дасть змогу без зусиль знайти їм місце для зберігання. Знизу на вагах встановлені спеціальні накладки, які запобігають порчу поверхонь і самого виробу. Також пристрій має дисплей із підсвіткою, що забезпечує чудове зчитування інформації в будь-яку пору доби.
Платформні ваги LOSSO MINT мають приємний градієнт м'ятно-зеленого відтінку.
Ваги побутові підлогові LOSSO — основні характеристики та переваги:
- максимальна вага — 180 кг;
- міцність — загартоване скло та міцний ABS-пластик;
- точність — крок вимірювання ваги — 50 грамів;
- вбудований термометр;
- гарний зовнішній вигляд — елегантні дизайнерські форми;
- акумуляторна батарея - залежно від інтенсивності використання одного заряду вистачить на термін від 2 місяців;
- підсвічування дисплея — цифри чітко помітні як у денну, так і в нічну пору;
- доступна вартість;
- надійність.
У комплекті з вагами постачається зарядний кабель USB без зарядного пристрою. Як зарядний пристрій можна використовувати електроприлади з USB-виходом, зарядний пристрій від телефона, павербанки тощо
Ведіть здоровий спосіб життя разом із вагами LOSSO MINT.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло, пластик |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 675 ₴










