Френч прес - заварник для чаю та кави LOSSO PREMIUM TP-160063 (0,8 л), чайник с прессом
599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 383395152
Заварник френч-пресс LOSSO PREMIUM TP-160063 0,8 л
Френчпрес LOSSO PREMIUM TP-160063 (0,8 л) - скляний заварник для кави та чаю з пресом та фільтром-сіточкою. Вишуканий дизайн, харчова нержавіюча сталь 304, боросилікатне термостійке скло, прогумовані зручні ручки та великий об'єм - все те, що робить заварник з пресом LOSSO одним із найпопулярніших кухонних аксесуарів серед любителів чаю та кави.
Кавник з пресом LOSSO - це заварний чайник об'ємом 0,8 літра, що складається зі скляної колби, підсклянника, кришки та рухомого елемента, що фільтрує. Колба виготовлена з боросилікатного міцного скла, що має підвищену термостійкість. Підставка під неї - елегантний підсклянник із кухонної нержавіючої сталі високої якості. Прес чайник має прогумовані ручки, що забезпечують надійне захоплення без прослизання руки.
Основний елемент прес френча - рухомий фільтр, із закріпленою на кінці пластиною з отворами та пружною пружиною. Сітка фільтра має дуже дрібну величину осередку, тому всі навіть дуже маленькі частинки залишаються за межами очищеної рідини.
Чайник для заварювання з пресом LOSSO - чудовий додаток на будь-якій кухні. Великий обсяг колби дозволяє приготувати ароматну каву або чай для всієї родини та навіть гостей.

Френч-прес LOSSO має ряд переваг:
- великий обсяг;
- боросилікатне термостійке скло;
- високоякісна нержавіюча сталь;
- прогумовані ергономічні ручки;
- стильний дизайн;
- дрібний розмір осередку фільтра.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 800 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Пластик |
- Ціна: 599 ₴












