Шаблон для вимірювання контуру Re2ls, 500 х 130 мм, універсальна лінійка для вимірювання контурів
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 380188221
Контурний шаблон для копіювання контуру поверхні Re2ls, 500 х 130 мм
Геніальний інструмент для копіювання контуру поверхні із збільшеною шириною до 130 мм (стандартний інструмент має ширину 100 мм). Робоча довжина – 500 мм. В основі інструменту вставлена алюмінієва пластина, що робить шаблон профілю більш стійким до падінь і ударів.
Вимірювач контуру Re2ls призначений для копіювання контуру криволінійної поверхні робочої області з метою точного перенесення його на заготівлю.
Контурний шаблон - це інструмент, який допоможе уникнути складних вимірів, зайвих відходів при "підганянні" матеріалів та їх підготовці до складної обрізки.
Сфери використання шаблону безмежні.
Універсальний контурний шаблон можна використовувати при обході трубопровідних труб, декоративних багетів, для копіювання контуру дверних коробок, опуклих і увігнутих деталей інтер'єру та багатьох інших об'єктів. Інструмент підходить для укладання плитки, ламінату, килимових покриттів, перевірки розмірів і контуру і т.д.
Шаблон дуже простий у використанні. Просто притисніть інструмент пластинами до об'єкта виміру так, щоб він повторив поверхню, а потім перенесіть готовий контур на заготовлений матеріал.

Характеристики універсального контурного шаблону:
- Розмір габаритний: 540*130*20.5 мм
- Діапазон виміру: 0-500 мм
- Глибина виміру: 30 мм (максимум)
- Довжина кожної вимірювальної голки: 130 мм.
- Висота голки: 20.5 мм
- Вага виробу: 1 кг
- Матеріал: полімер ABS-пластик, алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Тип інструменту | Лінійка |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми |
| Вага | 1000 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча довжина | 50 см |
| Тип | Контурний шаблон |
| Призначення | Вимірювання нерівностей |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 950 ₴







