Зарядка для телефону адаптер живлення оригінальна 5V1A USB GS-502A 5W, чорна
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376452150
Зарядка для телефону адаптер живлення оригінальна 5V1A USB
Зарядка для телефона GS-5W - оригінальна зарядка на 5 Вт з одним портом USB для більшості гаджетів (iPhone, Sumsung, Xiaomi, Huawei та інших ТМ). Якісний сертифікований пристрій. Підходить до більшості побутових пристроїв: електронні годинники, нічники, USB-зволожувачі тощо. Тобто цей зарядний пристрій призначений як для заряджання, так і для живлення електронних пристроїв із вхідною напругою 5В та 1А (потужністю 5 Вт).
Зарядний пристрій для смартфона GS виготовлений зі спеціального термостійкого матеріалу, має презентабельний вигляд і може не тільки зарядити, а й надійно захистити Ваш ґаджет у процесі заряджання. Мережева зарядка 5 Вт має один вихід - USB, який не підтримує швидку зарядку. Максимальна потужність для USB-порту - 5 Вт.
Адаптер живлення для смартфона GS має безліч сертифікацій безпеки та екологічності. У зарядний пристрій вбудовані захисні функції контролю за перенапругою, силою надлишкового струму; є захист від короткого замикання і перегріву.

Блок живлення для телефона має такі основні параметри:
-
USB-A (Output - вихідні параметри): 5V-1A
-
Вхідні параметри напруги: 100-240 V.
Зверніть увагу: у комплектацію не входить кабель для зарядки. Його можна придбати окремо.
Під час заряджання гаджетів використовуйте тільки якісні оригінальні та сертифіковані зарядні пристрої. Не залишайте зарядні пристрої без нагляду!
Переваги адаптера:
-
Міцний матеріал
-
Компактний розмір
-
Зручність у використанні
-
Надійність
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Потужність | 5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 125 ₴









