Нічник силіконовий Єдиноріжка LOSSO Unicorn JX-19 акумуляторна, світильник портативний дитячий
575 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 373356912
Нічник силіконовий дитячий Єдиноріжка LOSSO Unicorn JX-19
Силіконовий світильник LOSSO "Єдиноріжка" - м'який дитячий нічник з вбудованим акумулятором, здатним підсвічувати іграшку протягом всієї ночі. Оригінальний силіконовий нічник може змінювати кольори та яскравість підсвітки. А основна особливість силіконової лампи - двокольорове контрастне забарвлення.
Нічник із силікону Єдиноріжка розроблений спеціально для тактильного "спілкування" з дитиною. Він дуже приємний на дотик і при цьому відмінно повертає первісну форму.. Нічничок LOSSO не обпалить руки і не засліпить очі яскравим світлом. Це не просто силіконовий нічник, це чудова іграшка для дитини, з якою вона може не розлучатися ні вдень, ні вночі.
Як працює світлодіодний нічник LOSSO
Єдиноріжка Losso - це нічник для дитини з двома режимами роботи. Знизу іграшки знаходиться перемикач, який може активувати роботу білого підсвічування з можливістю змінювати її яскравість. Легким хлопком по нічнику можна зменшити яскравість у трьох діапазонах. Другий режим – робота нічника у кольорових свіченнях. Усього їх сім — однотонні та двоколірні. Перемикання кольорів відбувається також легким хлопком по однорожці. Яскравість і вдале поєднання кольорів підсвічування нічника точно не залишать байдужим ні дитину, ні дорослого.
Маючи невеликі розміри, силіконовий нічничок Єдиноріг підсвічується рівномірним контрастним світлом, і відмінно передає яскраві насичені кольори. На максимальній яскравості нічник здатний світити до 6-8 годин, а на мінімальній — значно довше.

LED нічник Єдиноріжка має ряд переваг:
- м'яке та приємне світло абсолютно не заважає сну;
- рівномірне світіння силікону не має відблисків і не сліпить очі;
- силіконова лампа не нагрівається – малюк не обпалиться;
- нічник м'який і дуже приємний на дотик;
- має вбудований акумулятор та заряджається від USB через порт Type-C;
- абсолютно безпечний для здоров'я;
- плафон нічника виготовлений з гіпоалергенного силікону;
- не має запаху
Дитячий м'який нічник Єдиноріг комплектується акумулятором, ємністю 1200 мАг. Час заряджання батареї – близько 4,5 годин. Зарядити акумулятор можна через USB-кабель, який іде в комплекті з нічником.
Основні характеристики нічника:
- Колір білий
- Розмір: 140*107*78 мм
- Матеріал: Силікон, Пластик
- Напруга: 3,7В
- Потужність: 0,45 Вт
- Місткість батареї: 1200 мАг
- Вага: 168 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 0.45 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Управління | Бавовна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 107 мм |
| Вага | 168 г |
- Ціна: 575 ₴












