Настінний годинник електронний LOSSO Premium W-500, настільний будильник з LED підсвічуванням чорний
999 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 369505098
Настінний годинник електронний LOSSO Premium W-500
Настінний цифровий LED годинник LOSSO Premium W-500 – універсальний електронний годинник з великими цифрами, можливістю підвішування на стіну, а також установки на горизонтальну поверхню. Висока чіткість індикації часу, можливість регулювання яскравості дисплея, розумний будильник і, головне – розмір, що вселяє. Саме ці характеристики зробили цю модель однією з найпопулярніших на ринку електронного годинника.
Настільний електронний годинник LOSSO W-500 працює від мережі через провід і підключається до USB-роз'єму. Довжина дроту – 2 метри. Це дозволяє розмістити LED годинник досить далеко від джерела живлення.
Для стабільної роботи будильника використовуйте лише сертифіковані адаптери. Вхідна напруга – 5В, 1А.
Екран має прямокутну форму та розмір 260*135 мм. Досить великі та яскраві цифри дозволяють зчитувати час навіть у великих приміщеннях. Яскравість свічення цифр регулюється вручну або використовується автоматичний режим зміни яскравості дисплея. Мережевий годинник W-500 має 5 рівнів яскравості. На екрані постійно відображається час та день тижня.
Можна встановити дату та будильник у налаштуваннях пристрою. У налаштуваннях будильника можна встановлювати час спрацювання по днях тижня.
У відсік під кришкою на задній панелі годинника встановлюється батарейка пам'яті типу CR2032 – вона запобігає скиданню налаштувань часу при відключенні пристрою від мережі. Після підключення будильника до мережі час не потрібно знову налаштовувати. Також у відсіку знаходиться барабан для намотування зайвого кабелю.
Цифровий годинник LOSSO W-500 – це не тільки настільний або настінний годинник для дому, це відмінний варіант для офісу, спортивної зали, кафе, ресторану та інших приміщень.

Переваги годинника:
-
Міцний матеріал
-
Компактний розмір
-
Зручність у використанні
-
Надійність
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 999 ₴











