Монокуляр підзорна труба Losso Premium 25-75x, телескоп 70 мм (Лінзи FMC)
4 499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 366926115
Монокуляр підзорна труба Losso Premium
Підзорна труба Losso Premium 70мм – чудове придбання для тих, хто бажає отримати чудову оптику за доступними цінами. Високоякісна оптична система та надійна конструкція монокуляра підійде як для новачків, так і для профі у сфері спостережень. Телескоп може використовуватися як для спостереження (полювання, риболовля, туризм) зблизька – кратність 25х, так і здалеку – кратність 75х.
На фотографіях до товару представлений наш оптичний прилад, тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний товар!
Особливість оптичного приладу Losso - здатність зміни кратності наближення в плавному діапазоні від 25 до 75х. При такій кратності рекомендується використання штатива, щоб уникнути посмикування картинки, особливо на вкрай великих значеннях наближення.
Незважаючи на свій порівняно бюджетний цінник, цей потужний монокуляр має якісну вхідну лінзу 70 мм, тип призми BAK-4 та повністю просвітлену оптику (FMC) із зеленим відтінком. Крім цих характеристик хочеться відзначити якість матеріалів та відмінне складання приладу.
Монокуляр для спостереження Losso Premium 25-75x – пристрій із двома регулювальними кільцями. На окулярі розташований головний плавний регулятор кратності наближення з відмітками 25, 50, 70. Після встановлення необхідної кратності наближення слід налаштувати різкість зображення іншим кільцем, розташованим зверху телескопа горизонтальної осі. Регулятор має добрий плавний хід.
Корпус монокуляра Losso виготовлений з приємного на дотик міцного пластику, що робить його більш стійким до механічних пошкоджень. У нижній частині телескопа розташоване гніздо з прогумованою основою для надійного кріплення штативу. Останній, у свою чергу, виготовлений із металу та має надійну стійку конструкцію. На кінцях ніжок встановлені гумки, щоб уникнути їхнього ковзання.
На краю труби вбудована рухома бленда, що допомагає уникнути засвіток та відблисків при прямому освітленні.
Телескоп LOSSO відмінно підійде для туризму, мисливства, любителів тварин, геологорозвідки, управління лісовим господарством, криміналістики, відділу управління рухом, судової експертизи, правоохоронних органів.

Основні характеристики монокуляра:
-
Кратність 25х-75х
-
Діаметр вхідної лінзи – 70 мм
-
Діаметр окуляра – 18 мм
-
Лінзи – просвітлені (FMC)
-
Призма BAK-4
-
Тип конструкції – PORRO
-
Габаритні розміри: 380*140*90 мм
Основні переваги монокуляра:
-
Змінна кратність наближення
-
Скляні лінзи з повним просвітленням FMS
-
Легкий та міцний корпус з інженерного пластику
-
Новий оптичний дизайн
-
Велика кількість світла, що проходить
-
Висока якість
-
Хороша передача кольору
-
У комплекті з монокуляром постачається штатив
Важливо: при багаторазовому збільшенні світлопропускання приладів зі змінною кратністю зменшується, тому в сутінках на максимальних кратностях спостерігається зниження яскравості картинки.
Допускається невелике влучення крапель води на корпус приладу, проте опускання у воду, промивання монокуляра не допускається. Прилад не водонепроникний.
Попередження:
1. Не розбирайте монокуляр і намагайтеся очистити його зсередини.
2. Не використовуйте телескоп для безпосереднього спостереження за сонцем – це може завдати шкоди Вашим очам.
У комплект входить:
-
Телескоп
-
Штатив
-
Чохол на блискавці
-
Ганчірка для протирання лінз
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип кратності | Змінна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Хакі |
| Водостійкість | Ні |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр об'єктиву | 70 мм |
| Мінімальна кратність | 25 х |
| Максимальна кратність | 75 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип конструкції | Roof: Roof |
| Комплектація | |
| Комплект постачання | Монокуляр, штатив, чохол, ганчірка |
- Ціна: 4 499 ₴












