Годинник настінний безшумний кварцовий для дому Losso CW-25 "Веселка", чорний
395 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 364148856
Годинник настінний безшумний кварцовий для дому
Losso Premium CW-25 Веселка – кварцовий безшумний настінний годинник з плавним ходом торгової марки Losso. Ідеально впишеться в інтер'єр дитячої, ігрової, вітальні, кухні, спальні та офісного приміщення.
Годинник має круглу форму, потовщений обідок, що підкреслює елегантний сучасний стиль мінімалізму. Оптимальний розмір годинника та циферблата, а також обсяг цифр і розмітки шкали, дозволяють легко зчитувати час з будь-якого ракурсу. Годинник на стіну Losso Premium має діаметр 25 см, а глибина становить 4 см. Пристрій забезпечений тихим механізмом плавного пересування секундної стрілки, який практично не створює шуму і не чутно в тихій кімнаті. Стрілки зроблені із металу.
Скло годинника має високу пропускну здатність світла і при ідеальній чистоті створює враження своєї відсутності. Також скло має захист від запотівання.
При виготовленні корпусу настінного годинника Losso використовується спеціальний високоміцний екологічний пластик.
Працює годинник від однієї пальчикової батарейки типу АА. Батарейка до комплекту не входить.
Losso Premium CW-25 - це не тільки гарний годинник на стіну, це відмінний вибір до цікавого дизайнерського рішення інтер'єру.

Основні переваги годинника:
-
Безшумність
-
Стильний цікавий дизайн
-
Екологічний пластик
-
Скло з гарною світлопропускною здатністю
-
Тривала робота від однієї пальчикової батареї
-
Ціна якість
Losso Premium CW-25 - оригінальний красивий настінний годинник, який буде радувати око не тільки в дитячій кімнаті, але і відмінно впишеться в інтер'єр кухні, передпокою, спальні
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 395 ₴









