Годинник електронний настільний LOSSO Premium CHARGE з LED підсвічуванням білий Будильник
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 363765291
Годинник електронний настільний LOSSO Premium CHARGE з LED підсвічуванням
Цифровий годинник вже давно підтіснив класичний стрілочний і з кожним роком стає все популярнішим. Особливо цікавий зараз електронний годинник у сучасному модерн-дизайні. LOSSO CHARGE – не виняток. Величезні цифри, регулювання яскравості підсвічування, індикатор дня тижня, подвійний будильник і два виходи USB - чудова заміна настінного цокання кварцового годинника.
Електронний годинник з класичним лаконічним дзеркальним дизайном - це дуже ефектне рішення дизайну в інтер'єрі Вашої оселі. Світлодіодне підсвічування годинника дозволить Вам правильно зорієнтуватися в часі навіть у темний час доби, а два незалежні будильники розбудять Вас у потрібний час і не дадуть Вам спізнитися на важливу зустріч.
- Годинник може автоматично перемикатися на тьмяний режим у нічний час, що дуже зручно для очей у темний час доби;
- Електронний годинник відображає не тільки час, але й поточний день тижня;
- Підключаються до живлення за допомогою USB-кабелю з роз'ємом DC - при підключенні до мережі, дисплей світиться постійно;
- Можна вибрати вручну три варіанти яскравості світлодіодів;
- Формат часу відображається у двох варіантах 12/24;
- Годинник з підсвічуванням має два незалежні будильники з функцією повтору та можливістю встановити в різні дні тижня;
- Світлодіодний дзеркальний екран призначений не тільки для відображення часу, але може стати дзеркалом при нанесенні макіяжу;
- Два USB виходи 5V1А для підключення різних гаджетів, у тому числі для зарядки телефону;
- Вбудована батарея CR2032 для пам'яті часу при відключенні годинника від мережі;
- Можливість встановити годинник на тумбочку за допомогою підставки, що йде в комплекті, або підвісити на стіну.

- Годинник
- Шнур без блоку живлення
- Інструкція
Для запобігання можливості подряпати дзеркало, поверхня годинника заклеєна захисною плівкою, яку необхідно зняти перед початком використання.
- Колір індикатора: білий
- Колір корпусу: білий, дзеркальний
- Елегантні плоскі кнопки на корпусі
Увага! Електронний годинник постачається із захисною плівкою на дисплеї. Зняття або пошкодження захисної плівки означає втрату товарного вигляду, тому повернення товару в такому випадку неможливе. Виняток — гарантійні випадки (заводський брак).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 0.13 кг |
- Ціна: 590 ₴










