


Механізм для настінного годинника безшумний з плавним ходом оригінальний QUARTZ
99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 359397738
Механізм для настінного годинника безшумний
Тихий годинниковий механізм для настінного годинника QUARTZ – якісний безшумний пристрій плавного руху стрілок механізму. Точний і безшумний. Тихохідний годинниковий механізм працює від однієї пальчикової батареї АА. Даний механізм плавного ходу встановлений у всі годинники настінні LOSSO.
На фотографіях до товару представлений безпосередньо наш продукт, тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний товар!
Розмір механізму – 55*55 мм із діаметром 8 мм по різьбленню, під отвір 8-10 мм. Висота штока – 11 мм. Посадковий діаметр хвилинної стрілки – 3,7 мм, годинникової стрілки – 5,6 мм
У комплекті: якісний механізм для стінного годинника, шайба та гайка золотистого кольору.
Тихий годинниковий механізм для настінного годинника QUARTZ – якісний безшумний пристрій плавного руху стрілок механізму. Точний і безшумний. Тихохідний годинниковий механізм працює від однієї пальчикової батареї АА. Даний механізм плавного ходу встановлений у всі годинники настінні LOSSO.
На фотографіях до товару представлений безпосередньо наш продукт, тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний товар, а не копію із заниженими параметрами, що так часто зустрічаються на нашому ринку!
Розмір механізму – 55*55 мм із діаметром 8 мм по різьбленню, під отвір 8-10 мм.
У комплекті: якісний механізм для стінного годинника, шайба та гайка золотистого кольору.

Переваги механізму:
-
Міцний матеріал
-
Компактний розмір
-
Зручний монтаж
-
Надійність
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 99 ₴


