Настінний годинник кварцовий безшумний круглий інтер'єрний красивий Losso Premium CW-30 Блакитний
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 357623826
Настінний годинник кварцовий Losso Premium CW-30
Losso Premium & CW-30 - кварцовий безшумний настінний годинник торгової марки Losso. Відмінно впишуться в інтер'єр вітальні, кухні, спальні та офісного приміщення.
Годинник має круглу форму, тонкий обідок, що підкреслює елегантний сучасний стиль мінімалізму. Оптимальний колір Вашого годинника та циферблату, а також обсяг цифр та розмітки шкали, дозволять Вам легко зчитувати час з будь-якого ракурсу. Годинник на стіну Losso Premium має діаметр 30 см, а товщина становить 4 см. Вони забезпечені тихим механізмом плавного пересування секундної стрілки, який практично не створює шуму і ледь чутний у тихій кімнаті. Стрілки виготовлені із металу.
Скло годинника має високу пропускну здатність світла і при ідеальній чистоті створює враження своєї відсутності. Також скло має захист від запотівання.
При виготовленні корпусу настінного годинника Losso використовується спеціальний високоміцний екологічний пластик.
Працює годинник від однієї пальчикової батарейки типу АА. Батарейка до комплекту не входить.
Losso Premium - це не тільки гарний годинник на стіну, це багата кольорова гама, яка здатна підлаштуватися до будь-якого дизайнерського рішення інтер'єру.
- білий циферблат – золотистий стиль;
- білий циферблат – сріблястий стиль;
- чорний циферблат – золотистий стиль;
- чорний циферблат – сріблястий стиль;
- білий циферблат – чорний стиль;
- білий циферблат – білий стиль;
- червоний циферблат – білий стиль;
- зелений циферблат – білий стиль;
- синій циферблат – білий стиль;
- сірий циферблат – білий стиль;
- блакитний циферблат – білий стиль;
- помаранчевий циферблат – білий стиль;
- чорний циферблат – білий стиль.
На фотографіях можна побачити всі представлені колірні рішення годинника, але потрібно враховувати можливі несуттєві розбіжності кольору через різні характеристики екранів та дисплеїв пристроїв, якими ви користуєтеся.
- безшумність;
- стильний солідний дизайн;
- екологічний пластик;
- скло з гарною світлопропускною здатністю;
- тривала робота від однієї пальчикової батарейки;
- рельєфність цифр для зручності зчитування часу;
- багатий вибір кольорової гами;
- ціна, якість.
Losso Premium CW-30 - оригінальний красивий настінний годинник, який буде радувати око в будь-якому будинку і в кожному офісі.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Блакитний |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
- Ціна: 450 ₴










