Термогігрометр цифровий сенсорний із вбудованим будильником і календарем LOSSO TG-04
499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 347614590
Термогігрометр цифровий сенсорний із вбудованим будильником
Міні-метеостанція для дому LOSSO TG-04 - електронний сенсорний гігрометр та термометр в одному пристрої з вбудованим будильником та календарем. Керується сенсорними кнопками на панелі. Підходити для домашнього та офісного використання.
Електронний термометр призначений для експлуатації усередині приміщення. Вимірює температуру в °С/F та вологість у %, має індикатор прогнозу погоди. Має запатентований ексклюзивний дизайн. Термометр з гігрометром працює від вбудованого акумулятора з можливістю перезаряджання через роз'єм мікро-USB. Термогігрометр Losso TG-04 оснащений спеціальною дизайнерською ніжкою-підставкою для встановлення на горизонтальну площину, а також кріпленням на задній панелі для підвіски на стіну.
Прилад для вимірювання вологості виготовлений із високоякісного екологічного пластику, має сертифікат безпеки та підходить для використання у дитячій кімнаті.
Діапазон виміру температури: -10...+65°С, похибка виміру температури – 1°С, крок виміру – 0,1°С
Діапазон виміру вологості: 10...99%, похибка виміру вологості – 3%

Основні переваги гігротермометра LOSSO TG-04:
-
Точність вимірів;
-
Простота використання;
-
Запатентований дизайн;
-
Вбудований календар та будильник;
-
Індикатор прогнозу погоди;
-
Сенсорне керування;
-
Вбудований акумулятор;
-
Компактність;
-
Великі цифри зручні сприйняття.
Підтримуйте сприятливий мікроклімат у своєму будинку разом із гігрометром LOSSO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Гігрометр |
| Одиниця виміру вологості | % |
| Одиниця виміру температури | °С/°F |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 50 г |
- Ціна: 499 ₴










