Кухонні ваги для кави та чаю з таймером LOSSO CX-311 3000 гр. Ваги для кухні електронні
580 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 339001885
Кухонні ваги для кави та чаю з таймером LOSSO CX-311
Ваги з таймером для кави - LOSSO CX-311 - важливий пристрій для любителів якісної кави та любителів витримувати точні пропорції для того, щоб створювати власні кулінарні шедеври, готувати смачні та корисні страви за рецептами найкращих кухарів.

Електронні ваги для кави Losso поєднують у собі точність вимірювання та високу швидкість реакції, а наявність вбудованого таймера підвищує зручність їх використання. Поверхня ваг - це знімна водонепроникна накладка з нековзного силіконового матеріалу, що має високотемпературну теплоізоляцію. Платформа ваг виготовлена з міцного якісного АБС-пластику і має матову текстуру, яка цілком ефективна проти відбитків пальців і плям від води. Знизу на вагах встановлено нековзні ніжки, які дають змогу зручно розміщувати пристрій на будь-якій поверхні.
Кавові ваги з таймером Losso дуже чутливі та розраховані на вимірювання ваги до 3000 грамів. Точність вимірювання становить 0,1 грама.
Ваги для зважування кави забезпечені сенсорною панеллю з великим, яскравим прецизійним РК-дисплеєм і LED-підсвічуванням. Завдяки цьому зчитувати інформацію можна легко - як у повній темряві, так і при яскравому сонячному світлі!
- колір чорний;
- розмір ваг: 200*130 мм;
- діапазон зважування: 0.1-3000 г;
- точність - крок вимірювання ваги - 0.1 грам;
- вбудований таймер;
- знімна теплоізоляційна водонепроникна накладка з силікону;
- практична матова платформа з якісного ABS-пластика;
- сенсорний дисплей з LED-підсвічуванням;
- надійний і красивий дизайн.
- Як елемент живлення у вагах використовуються дві батарейки типу ААА.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Одиниці виміру | Кілограми, Грам |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження, кг | 10 |
| Додаткові функції | Вибір одиниць вимірювання Обнуління тари Автовідключення Вимірювання об'єму рідини Індикація перевантаження Підсвітка екрану |
| Колір | Чорний |
| Тип | Електронні |
| Вага, кг | 0,335 |
| Вага в упаковці, кг | 0,43 |
| Матеріал платформи | Метал |
| Конструкція | Плоска платформа |
| Габарити (ВхШхГ), см | 225x165x19 мм |
| Комплектація | Ваги 2 пальчикових батарейок типу ААА |
| Особливості | Одиниця ваги: р, унція, фунт, тл, кг, мл води, мл молока Час автоматичного вимикання: 180 секунд Робоча температура навколишнього середовища: 0 ° C - 40 ° C Розмір рідкокристалічного РК-дисплея: 51,5x23 мм |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 249x173x23 мм |
- Ціна: 580 ₴










