Садовий секатор для щеплення рослин Professional Grafting Tool - LOSSO SC-8201 зі змінними ножами та стрічкою
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 337635916
Секатор для щеплення дерев Grafting Tool - SC-8201 із стрічкою для щеплення
В комплект входить:
- Секатор для щеплення дерев
- стрічка для щеплення
- 3 ножі для секатора
- змінний барабан.
Секатор для щеплення дерев – це професійний інструмент для садівників, городників, у тому числі і початківців. Інструмент робить дзеркальний зріз на щепі та підщепі.
Щеплювальний секатор professional grafting tool (LOSSO)
Всі знають, чим краще збігаються зрізи на підщепі і щепі, тим вище успіх щеплення. Головна відмінність секатора для щеплення від різноманітних спеціальних ножів це те, що місце з'єднання виходить щільним і зріз завжди однаковий. Фігурний ніж щеплювального секатора робить дзеркальні зрізи на щепі та підщепі. Щеплення ідеально щільно з'єднується з підщепою, що забезпечує швидке зрощення. Шанси приживання вищі, а працювати набагато легше. Щеплення рослини за допомогою щеплювального секатора займає лічені секунди. Впорається будь-яка людина!

Залежно від виду рослини, що прищеплюється, ступеня одревеніння і товщини щепи і підщепи може використовуватися один з трьох змінних ножів з двостороннім заточенням, які йдуть в комплекті: U-подібний, V-подібний і Ω-подібний (омегаподібний). U-подібний ніж найбільш застосовуваний при товщині рослин, що прищеплюються від 7 до 13 мм. Використання Ω-подібного ножа забезпечує найбільш міцне з'єднання щепи з підщепою, виключаючи ймовірність зміщення. Однак у разі щеплення тонких гілочок менше 6 мм не обійтися без V-подібної насадки.
Пластиковий упорний барабан використовується як підкладка, в яку входить ніж під час різання. У комплекті є запасний барабан.
Комплектація: щеплювальний секатор з трьома ножами (один встановлений у щеплювальний секатор і два окремо) та запасним упорним барабаном, стрічка для щеплення дерев.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sono |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 23 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: привівальний секатор із трьома ножами (один встановлений у привівальний секатор і два окремо) і запасним упорним барабаном.












