Лазерний проектор неба "Туманність А2" чорний нічник LOSSO, світильник проектор нічного неба для дітей
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 336328747
Лазерний проєктор зоряного неба і галактики LOSSO "Туманність А2" чорний
LED Нічник Зіркове небо Losso – це оригінальний лазерний світильник проєктор для юних любителів космосу, а також чудова прикраса для будь-якого інтер'єру вечірньої кімнати. Яскраві чарівні зображення Галактики нічника відправлять вас у дивовижну подорож у відкритий космос і дозволять на повну міру відчути розкіш зоряного неба.
Нічник Losso - нічний світильник-проектор, що має 7 яскравих кольорових зображень зоряного неба та туманності, які блискуче поєднуються між собою. Лазерний зоряний проєктор нічного неба має високоміцний корпус з якісного АВЅ-пластику, екологічно чистого та безпечного для здоров'я. Світлодіодний і лазерний проєкційні об'єктиви, розташовані на корпусі нічника, мають високу чіткість, тому надають проєкції більш детальний та реалістичний ефект. Сам корпус має спеціальну круглу форму і обладнань стабілізаторами, за рахунок яких можна відрегулювати висоту проєктування. Також ці стабілізатори забезпечують стійке та надійне розміщення на будь-якій поверхні, що дозволяє сміливо залишати нічник-проектор в дитячій кімнаті віч-на-віч з дитиною.
На фотографіях до товару представлені безпосередні наші світильники, тому Ви точно можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний товар! Наш Проєктор Зіркового неба здивує Вас, без сумніву!
Для максимальної зручності зоряний лазерний проєктор для кімнати оснащений пультом дистанційного керування з діапазоном дії 20 м. Пульт дає можливість керувати варіантами забарвлення зоряного неба, регулювати яскравість та швидкість.

Нічник проєктор зоряного неба та галактики "Туманність А2" має ряд переваг:
- великий діапазон проєкцій зоряного неба;
- ширококутна проєкція;
- об'єктив високої чіткості; тривимірне детальне зображення;
- регульована висота проєкції;
- стійка конструкція з ребрами регулювання нахилу;
- дистанційне керування з діапазоном дії 20 м;
- виготовлений із якісних гіпоалергенних матеріалів;
- стильний лаконічний дизайн;
- не має запаху.
У комплекті із проєкційною лампою йде пульт дистанційного керування (без батарейок), кабель живлення, керівництво.
Важливо! Джерело світла зірок та туманності досить потужне, тому не дивіться прямо в проєктор і включайте нічник маленьким дітям тільки під наглядом дорослих!
Характеристики зоряного лазерного проєктора:
- Колір білий
- Напруга: 5В / 1000мА
- Потужність: 5 Вт
- Довжина хвилі лазера: 523 нм
- Розмір нічника: 165*85 мм
- Довжина шнура живлення: 1 м
- Матеріал: ABS-пластик
- Вага: 900 г
Світлодіодний лазерний проєктор Losso не залишить байдужим жодної дитини, ні тим більше дорослого. Такий великий діапазон барвистих HD-проєкцій оживить і прикрасить дитячу кімнату, вечірку перетворить на незабутню, а сімейний перегляд фільмів зробить ще більш захоплюючим. Наповніть свій будинок чарівною атмосферою!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Вага | 800 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 1 599 ₴









