Нічник силіконовий акумуляторний Кіт LOSSO LJC-151, портативний світильник дитячий
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 329374312
Нічник дитячий силіконовий Кит LOSSO LJC-151
Силіконовий світильник "Кит" - оригінальний нічник, який прикрасить не тільки дитячу спальню, але і чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Такий милий і чарівний нічний світильник у вигляді кита не залишить байдужим жодну дитину, а своїм м'яким, приглушеним світлом огорне дитячу кімнату чарами, подарує малюкові найцвітніші та найцікавіші сни з морськими пригодами.
Лампа нічник розроблена спеціально для тактильного спілкування зі світильником. Його можна взяти в руки, пом'яти, принести до ліжка і просто поставити поруч. Це не просто силіконовий нічник, це і чудова іграшка для дитини, з якою вона може не розлучатися не лише вдень, а й уночі. Через пару днів цей милий кит гарантовано стане головним героєм всіх ігор маленького непосиди, а батькам тільки залишиться вимкнути нічник після того, як вимотана дитина спокійно засне.
Кит Losso - це світлодіодний нічник, який має 7 режимів зміни кольору і один фіксований режим. Натиснувши кнопку увімкнення з нижньої сторони, сенсорний нічник почне світиться теплим білим світлом. При легкому хлопку по Киту він почне змінювати колір по колу і працюватиме в такому режимі до наступного хлопка. Другий хлопок фіксує колір — Кит буде світитися в одному світлі до наступного — третього хлопка. Останній – вимикає лампу. А далі все спочатку.

LED нічник Кит має ряд переваг:
- приємне м'яке світло абсолютно не заважає сну;
- світло не має відблисків і не сліпить очі;
- лампа – не нагрівається – малюк не обпалиться;
- нічник м'який і приємний на дотик;
- має вбудовану батарею та заряджається від USB;
- абсолютно безпечний для здоров'я;
- плафон виготовлений із гіпоалергенного силікону;
- не має запаху
Дитячий м'який нічник Кіт має вбудовану батарею, ємністю 1200 мАг. Зарядити батарею можна через USB-кабель, який йде в комплекті з нічником. Час роботи до 10 години. Час заряджання становить 2,5-3 години.
Характеристики:
- Колір білий
- Розмір: 166*95*109 мм
- Матеріал: Силікон, ABS-пластик
- Напруга: 5В, 1000 мАг
- Потужність: 1,4 Вт
- Ємність батареї: 1200 мАг
- Вага: 300 г
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1.4 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Управління | Бавовна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 550 ₴












