Дитячий караоке мікрофон бездротовий LOSSO KIDS K9 Premium портативний рожевий
750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 326208361
Дитячий караоке мікрофон бездротовий LOSSO KIDS K9 Premium
Спів у караоке – це одне з улюблених занять дітей. А для того, щоб співати в караоке, потрібна наявність спеціального мікрофона, який не тільки матиме гарне звучання, але й зручно розташовуватиметься в дитячій ручці. Саме тому варто звернути свою увагу на караоке мікрофон для дітей LOSSO K9 Premium.

Бездротовий караоке мікрофон K9 є модернізованим конденсаторним мікрофоном 8-го покоління. Він оснащений вбудованим акумулятором ємністю 600 мАг та може працювати без підзарядки до 5 годин. Така особливість дозволяє брати караоке з собою будь-куди, що є дуже зручним для маленьких непосид.
Мікрофон караоке LOSSO має якісний повнодіапазонний динамік високої якості та потужністю 3 Вт, який створює чистий і приємний звук без ріпіння, скреготу та виття. Тому його можна сміливо назвати мікрофон колонка – адже використовувати блютуз мікрофон можна не тільки для співу, а й для прослуховування улюблених композицій.
Ще однією особливістю дитячого караоке мікрофона з колонкою К9 є його простота використання. На корпусі мікрофона є лише три кнопки, з функціями яких легко розбереться дитина будь-якого віку:
- Гучність – / попередня пісня.
- Увімк. / Вимк., відтворення / пауза, перемикання режиму.
- Гучність +/ наступна пісня.
Мікрофон бездротовий для караоке LOSSO K9 Premium має невелику вагу, а значить користуватися таким мікрофоном буде легко навіть найменшим діткам. Ручка зроблена з приємного пластику і м'якого силікону, вона не ковзає і дуже зручно сидить у руці. Сам корпус виготовлений з якісного ABS-пластику, який екологічно безпечний і не впливає на здоров'я дитини.
Бездротовий мікрофон для караоке має гарний лаконічний дизайн і яскравий колір, а маленьке звірятко, яке прикрашає його корпус, не залишить байдужим навіть дорослу дитину.



- якісний чистий звук колонки;
- відтворення голосу без рипіння, скреготу та виття;
- тривалий час роботи (до 5 годин) та режиму очікування;
- широкий діапазон частот, що відтворюються;
- відстань підключення до 10 м;
- простота використання;
- виготовлений з екологічно безпечного, якісного ABS-пластику та силікону;
- модний мультяшний дизайн з дихаючою сітчастою головкою;
- компактний розмір: 180 х 53 х 47 мм, невелика вага – 250 г;
- три яскраві мультяшні кольори. Колірна гама дитячого мікрофона з колонкою має три класичні кольори - зелений, рожевий, блакитний.

- Мікрофон;
- Кабель для заряджання.
Влаштуйте свято своїм дітям разом із караоке-мікрофоном Losso K9 Premium і насолоджуйтесь якістю звуку та голосу! Гарного співу та дзвінкого вокалу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Ручний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Вага | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 маг |
- Ціна: 750 ₴











