Бінокль дитячий іграшковий LOSSO "Юнга" 8*21 см. Бінокль для дітей та підлітків рожевий
695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 317163580
Дитячий бінокль LOSSO "Юнга" 8*21 см.
Яскравий, стильний, ще й з чудовими технічними характеристиками! Дитячий бінокль LOSSO - це чітка картинка, 8-кратне наближення та дворівневе фокусування різкості. Відмінно підійде для подорожей, спостереження за природою, ігор та розваг. Юнга - чудовий бінокль для дітей та навіть дорослих.

- 8-ми кратне наближення (122м/1000м);
- світлосильна оптика з гарною передачею кольору (високоякісні скляні лінзи ВаК-4);
- повне багатошарове просвітлення лінз (Fully multi-coated, FMC);
- дворівневе фокусування (грубе центральне і точне бічне);
- не спотворює об'єкти навіть по краях зображення;
- прогумований корпус;
- стильний дизайн, компактність виробу, невелика вага;
- бінколь має 5 варіантів колірних відтінків.

Іграшковий бінокль Юнга - не тільки інвентар для дитячих ігор, це чудовий оптичний пристрій для спостережень за тваринами, птахами, вивчення місцевості, використання в закритих приміщеннях, на спортивних заходах, виставах і багато іншого.
Бінокль для дітей LOSSO забезпечений відмінною оптикою зі спеціального скла ВАК-4, з повним просвітленням FMS зеленого відтінку. Діаметром окулярів 21 мм і 12 мм відповідно. Розмір бінокля дуже компактний.
Дитячий бінокль LOSSO "Юнга" має подвійне фокусування. Це дуже важливо за необхідності отримати дуже різку картинку. Центральне колесо відповідає за грубе налаштування - найчастіше його достатньо для повсякденного використання. Коліщатко на правому окулярі відповідає за більш точне налаштування і використовується для отримання максимально різкої картинки.
Для регулювання відстані між окулярами, згинайте бінокль вниз відносно центральної осі. Чим нижче окуляри, тим менша відстань.
Купити дитячий бінокль для дитини не складе труднощів будь-яким батькам, а ось правильно вибрати такий оптичний прилад - досить складне завдання! Щоб не потрапити в халепу з подарунком, не купуйте перший-ліпший дитячий бінокль, пошкодуйте зір дитини, а також зважайте на головне - подібний подарунок має приносити дітям радість і зацікавленість досить тривалий час.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Вага | 178 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Загального призначення |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Тип кратності | Фіксована |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
- Ціна: 695 ₴







