Настінний годинник, що світиться Losso Premium Lumin CW-30 білий з чорним обідком кварцовий круглий
495 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 294239013
Настінний годинник, що світиться Losso Premium Lumin CW-30
Настінний годинник Losso Premium Lumin CW-30 - кварцовий тихий люмінесцентний настінний годинник торгової марки Losso. Ідеально впишуться в інтер'єр вітальні, кухні, спальні та офісного приміщення. Його основна особливість – накопичення світла при денному освітленні і подальша його віддача в темний час доби.
Годинник зі світловим циферблатом має круглу форму, тонкий обідок, що підкреслює елегантний сучасний стиль мінімалізму. Оптимальний розмір годинника та циферблату, а також обсяг цифр та розмітки шкали, дозволять Вам легко зчитувати час з будь-якого ракурсу. Настінний годинник Losso Premium, що світиться, має діаметр 30 см, а товщина становить 4 см. Годинник забезпечений тихим механізмом плавного пересування секундної стрілки, який практично не створює шуму і ледве чутний.
Скло годинника зі стрілками, що світяться має високу пропускну здатність світла і при ідеальній чистоті створює враження своєї відсутності. Також скло має захист проти запотівання. Також скло має захист від запотівання.
При виготовленні корпусу настінної години Losso використовується спеціальний високоміцний екологічний пластик.
Працює годинник від однієї пальчикової батарейки типу АА. Батарейка до комплекту не входить.
Losso Premium CW-30 - це не тільки гарний годинник на стіну, це багата кольорова гама, здатна підлаштуватися до будь-якого дизайнерського рішення інтер'єру.< /span>
- тихий хід;
- стильний солідний дизайн;
- екологічний пластик;
- скло з гарною світлопропускною здатністю;
- тривала робота від однієї пальчикової батарейки;
- хороша читаність часу;
- ціна-якість.
Losso Premium CW-30 - оригінальний красивий настінний годинник, який буде радувати око в будь-якому будинку і в кожному офісі.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 0.7 кг |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Колір циферблату | Білий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 495 ₴











