Акумуляторна ланцюгова пила для обрізки дерев з надійним двигуном LOSSO SC-5802
6 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 291562633
Акумуляторна ланцюгова пила LOSSO SC-5802
Пила акумуляторна LOSSO SC-5802 – технологічний, сучасний електричний інструмент для обрізання, розпил дерева переважно в домашніх господарствах. Інноваційна міні ланцюгова пилка з безщітковим надійним і довговічним двигуном, ємнісним акумулятором і невеликою вагою впорається з багатьма завданнями в будинку, на дачі, в саду та на природі.
Щоб купити акумуляторний пил правильно, необхідно розуміти, в яких цілях та умовах він використовуватиметься. Якщо Вам важлива автономність, екологічність та тиха робота інструменту, а найголовніше, Ви не збираєтеся валити дерева або обрізати гілки діаметром понад 10-12 см, то електропила на акумуляторі LOSSO SC-5802 – це те, що Вам потрібне!

Акумуляторна пилка для саду LOSSO має ряд переваг:
-
Безпроблемний безщітковий сучасний двигун з великою зносостійкістю, плавне регулювання швидкістю та підвищеним ККД роботи.
-
Ємнісний літій-іонний акумулятор на 4000 мАг 21 Вольт (400Вт), що дозволяє безперервно працювати автономно тривалий час.
-
Висока швидкість ланцюга – 11 м/с, що прискорює процес обрізування.
-
Невелика вага інструменту – 1,5 кг та акумулятора 0,6 кг.
-
Можливість працювати однією рукою.
-
Екологічність – не видає вони горілої олії.
-
Тиха робота.
-
Добре продумана система охолодження інструменту.
Акумуляторна електропилка - це можливість уникнути шуму, забруднень, а також це проста експлуатація та нескладний догляд за інструментом.
Ланцюгова пилка на акумуляторі SC-5802 - це завжди чистий і тихий інструмент, який можна використовувати і для формування крони дерев і кущів, і для чищення саду, розпилу всіляких дерев'яних конструкцій. Такою пилкою можна працювати як усередині будівлі, так і виконувати монтаж, ремонтні та будівельні роботи.
Електропила з акумулятором LOSSO, або як її називають у народі – акумуляторна бензопила – це дуже компактний інструмент, легкий та зручний у зберіганні. Довжина шини пили – 20 см, тому робоча зона розпилу становить 105 мм. Цим обумовлений і максимальний діаметр зрізу – 100 мм.
Ланцюгові акумуляторні пилки, бензо та електропили – інструменти, в роботі з якими необхідні уважність та обережність, тому перш ніж використовувати електропилу на АКБ SC-5802, обов'язково ознайомтеся з інструкцією з експлуатації інструменту та дотримуйтесь правил роботи з подібними електричними інструментами!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 6 750 ₴












