Дифузор зволожувач повітря, нічник "Подих світла" LOSSO LJH-031 акумуляторний зелений з USB
795 ₴
- Немає в наявності
- Код: 288994738
Зволожувач повітря - нічник "Подих світла" LOSSO LJH-031 акумуляторний
Створити сприятливий клімат і затишну атмосферу в приміщенні можна за допомогою компактного зволожувача повітря Humidifier LOSSO. Цей зволожувач-нічник затребуваний в літні спекотні дні або навпаки, в холодний, але сухий період опалення, коли повітрю просто необхідна волога. Саме в цей час і виникає потреба купити зволожувач повітря.
Портативний ультразвуковий зволожувач повітря з підсвічуванням LOSSO LJH-031 має ряд переваг:
- Робота від акумулятора - в прилад вбудована батарея на 2000 аМч, який дозволяє не прив'язуватися до мережі, а вільно переміщати міні-зволожувач повітря по дому.
- Прилад має дві основні функції - зволоження повітря в приміщенні, а також м'яке освітлення вбудованим нічником з приємним м'яким світлом;
- Стильний цікавий дизайн - лампа дифузор для дому стане вдалим доповненням будь-якого інтер'єру.
- Тиха робота - практично безшумний зволожувач не створює акустичного дискомфорту, тому його спокійно можна використовувати і в нічні години.
- Одночасна і роздільна робота функцій зволоження та освітлення.
- Постійний і змінний режим роботи настільного USB зволожувача.
- Функція самовимкнення.

Перед включенням пристрою, необхідно наповнити ультразвуковий зволожувач повітря водою (до 600 мл). Для цього відкрийте кришку резервуара і залийте в нього оптимальну кількість рідини. Після чого закрийте кришку пристрою і натисніть кнопку включення, яка запустить ультразвуковий механізм. Зволожувач LOSSO LJH-031 пропонує користувачам два режими роботи:
- Постійне зволоження - пар безперервно виходить з верхнього отвору приладу.
- Періодичне (переривчасте) зволоження - пара виходить з невеликим інтервалом.
Настільний зволожувач повітря має функцію автовимкнення. Вона спрацьовує, коли вода в зволожувачі закінчиться і фільтр стає сухим. Виробник рекомендує, після першого використання витягти стік-фільтр і опустити його у воду на 3-5 хвилин. Після того, як фільтр для зволожувача повітря повністю намокне, його необхідно повернути в дифузор і продовжувати використання. Ця дія продовжить термін служби фільтру та підвищить ефективність роботи пристрою.
Купити фільтри для зволожувача повітря Ви можете у нас. Комплект з 5 штук.
Потужності апарату вистачає на невелику кімнату або робоче місце. Будь ласка, не розраховуйте зволожити квартиру подібними приладами. Ці пристрої призначені для локального використання. У резервуар найкраще заливати очищену воду, так як від водопровідної може утворитися осад і наліт на внутрішніх елементах зволожувача.
При бажанні Ви можете додати у воду кілька крапель улюбленого арома масла. Це перетворить Ваш нічник і зволожувач в ароматичний дифузор. Дрібнодисперсне розпилення, функція каганця і практично безшумна робота створить сприятливий мікроклімат і затишок у Вашому будинку. Дихайте свіжістю із зволожувачем "Подих Світла" від LOSSO!
Прилад представлений в трьох кольорах: білий, зелений і бежево-рожевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 50 куб. м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.6 л |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Ароматизація | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Зелений |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Глибина | 141 мм |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 795 ₴












