Клейовий пістолет для рукоділля акумуляторний JW-378 Пістолет для нанесення термоклею рожевий
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 277699598
Клейовий пістолет для рукоділля акумуляторний JW-378
Клей-пістолет JW-378 - це один з найшвидших способів щось полагодити, зробити саморобку, аплікацію. Особливо зручний цей пістолет в місцях, де немає доступу до розетки або взагалі немає електрики. Головна перевага даної моделі інструменту - автономність. При безперервній роботі цей термопістолет може пропрацювати до 2 годин.
Можна купити клейовий пістолет, який працює від мережі, але тоді навряд чи вийде його використовувати, наприклад, на вулиці, або дачі, де немає електричної мережі.
Клейовий пістолет JW-378 забезпечений літієво іонним акумулятори 2000 мАг. Це дозволяє працювати віддалено від мережі до 2 годин і використовувати при цьому до 15 клейових стрижнів. А щоб зарядити акумулятор до повної позначки, потрібно витратити всього 90 хвилин. Час розігріву пістолета для гарячого клею до робочої температури - 90 секунд.
Склеювальний пістолет має систему індикації, яка дозволяє легко визначити необхідність зарядити батарею або відключити пістолет від мережі при повній зарядці акумулятора. Пістолет для склеювання JW-37 має роз'єм Micro-USB для підключення його до мережі.
Електричний акумуляторний клейовий пістолет має тонкий носик з отвором діаметром 1,8 мм, а також захист від опіків. Це дозволяє легко і безпечно працювати з інструментом не тільки дорослим, але й дітям.
- автономність роботи без електромережі до 2 годин;
- швидкий розігрів до робочої температури;
- захисний наконечник від опіків;
- зручність та безпека роботи;
- індикація заряду батареї;
- можливість використання інструменту дітьми.



| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Вага | 0.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 425 ₴









