Годинник настільний електронний дзеркальний Losso Premium (GT) LONG з LED підсвічуванням чорний, будильник
775 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 275757588
Годинник настільний електронний дзеркальний Losso Premium (GT) LONG
Цифровий годинник з LED дисплеєм набирає все більшої популярності. Особливо користується попитом електронний годинник у сучасному модерн-дизайні з великими цифрами та регульованою яскравістю дисплея. Саме таким є годинник Losso Premium GT LONG.

Електронний годинник має гладку дзеркальну поверхню, яка дозволяє "вписатись" пристрої практично в будь-який інтер'єр, будь то вітальня, спальня чи офіс. Годинник має великі цифри та регульовану 5-ступінчасту яскравість. Дисплей добре читається здалеку як вдень при яскравому світлі, так і в нічний час. Мінімальна яскравість створює приємне свічення дисплея у темряві.
Годинник виготовлений з високоякісного ABS-пластику і зібраний щільно, без люфтів. Два окремі будильники дозволяють встановити сигнал, гучність якого регулюється, на час одночасно. Сигнал будильника має у своєму репертуарі 40 мелодій. Динамік відтворює приємні мелодії чисто, без сторонніх шумів.
Окрім часу, який може відображатися у двох варіантах, годинник відображає поточну температуру в кімнаті та встановлену дату. Колір індикатора часу – білий, температури та дати – приємно зелений.
Настільний годинник LOSSO GT не має вбудованого акумулятора та роботи від мережі. У разі відключення годинника від мережі або відключення електроенергії, годинник не скидає дані, а продовжує працювати в автономному режимі з вимкненим монітором. Ця функція реалізована за допомогою вбудованої батареї, яка не дозволяє обнулити час та дату.

- робота від мережі через адаптер;
- двоколірний LED-дисплей з відображенням часу, дати і температури;
- 40 мелодій - чистий і приємний звук;
- 2 будильники, що зручно налаштовуються;
- 5 рівнів регулювання яскравості дисплея;
- функція пам'яті часу.
- Перемикання 12/24-годинного режиму часу
- Перемикання шкали температур (за Цельсієм / Фаренгейтом)
- Ручне регулювання яскравості
- Регулювання гучності будильника
- Дзеркальна поверхня може слугувати дзеркалом для макіяжу.
- Годинник
- Кабель
- Інструкція
Для запобігання можливості подряпати дзеркальну поверхню, дисплей годинника обклеєний захисною плівкою, яку необхідно зняти перед початком використання.
- Колір індикатора: чорний, зелений
- Колір корпусу: чорний, дзеркальний
- Матеріал: ABS
- Вага: 0,35 кг
- Габарити годинника: 26,5*7*3,5 см

Увага! Електронний годинник постачається із захисною плівкою на дисплеї. Зняття або пошкодження захисної плівки означає втрату товарного вигляду, тому повернення товару в такому випадку неможливе. Виняток — гарантійні випадки (заводський брак).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 265 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.35 кг |
- Ціна: 775 ₴











