Сучкоріз телескопічний садовий професійний Shuang Song BO-45 PRO
990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 237467173
Сучкоріз телескопічний садовий Shuang Song BO-45 PRO
Гілкоріз садовий або телескопічний секатор BO-45 PRO призначений для обрізання великих та дрібних гілок дерев, чагарників. Телескопічна конструкція та загальна максимальна довжина 860 мм дозволяє схопити та зрізати гілки на досить великій відстані від землі. BO-45 PRO - це професійний садовий інструмент, від роботи з яким дійсно отримуєш задоволення!
Садовий секатор з довгими ручками - це порятунок при обрізанні високих садових дерев, особливо, якщо інструмент оснащений міцним і надійним механізмом. Штанговий секатор BO-45 PRO оснащений дзьобом, здатним розкритися на 9 см та зрізати гілку діаметром до 45 мм. Чудова японська сталь SK-5, легована хромом, дозволяє це робити легко та невимушено! Лезо зносостійке, довговічне і залишається гострим без заточування протягом тривалого часу.
Висотний секатор для обрізки дерев оснащений телескопічним механізмом із п'ятьма ступенями фіксації. Довжина інструменту легко змінюється натисканням на спеціальні кнопки, розташовані на ручці секатора, та висуванням штанги рукоятки. Ручки веткорізу виготовлені з алюмінієвого сплаву, що значно полегшує вагу інструменту. Рукоятки покриті високоякісним пластиком із прогумованою поверхнею, що надає інструменту особливої ергономіки. Ширина розкриття "дзьоба" також може змінюватися. Для цього необхідно переставити болт у потрібний отвір, розташований на основі верхнього леза.
Для забезпечення захисту від впливу зовнішніх факторів, у тому числі вологи, робоча поверхня інструменту, а саме леза, покрита тефлоном. Нижня "щелепа" захищена завдяки нікелюванню поверхні. Це забезпечить захист інструменту довгі роки.

Основні характеристики секатора BO-45 PRO:
-
Загальна довжина 680-950 мм
-
Діаметр різу до 45 мм.
-
Розкриття дзьоба до 90 мм
-
5 ступенів довжини
-
Вага 1,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Shuang Song |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 80 мм |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 950 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 990 ₴








