Садова ножівка професійна з міцною ручкою Shuang Song HR-35, 270 мм
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 239807539
Садова ножівка професійна Shuang Song
Садова ножівка HR-35 від тайванського виробника якісного садового інструменту. Відмінний інструмент для роботи з мокрою деревиною: підрізування фруктових дерев, гілок "живих" дерев. Зручність у роботі і спеціальна загартована сталь садової пили, перетворять працю на задоволення як садівника-початківця, так і професіонала.
Ручна пилка по дереву HR-35 має полотно, виготовлене із спеціальної швидкорізальної сталі, що пройшла термічну обробку. Довжина різальної частини інструменту – 270 мм, при повній довжині – 410 мм. Ножівка має зубці розміром 5*3 мм із тристороннім заточенням. Садова пилка HR-35 має пряму форму та із загнутою ручкою. Ножівка для саду укомплектована спеціальним пластиковим чохлом із кріпленням до пояса.

Основні переваги та характеристики:
-
Оптимальна довжина полотна – 270 мм та розміри зуба 5*3 мм.
-
загартована швидкорізальна сталь SK-5
-
Тристороннє заточування
-
Наявність чохла з кріпленням на пояс
-
Зручна гумова ручка
-
Невелика вага – 190 г
Використовуючи інструмент за призначенням, ви збережете помічника, який відмінно працюватиме довгі роки і довго отримуватимете задоволення від роботи з ножівкою HR-35!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Shuang Song |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Ручна пила |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Довжина ходу | 270 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Товщина ріжучого полотна | 1 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Кількість зубів на дюйм | 6 шт. |
| Прогумована рукоятка | True |
| Довжина ріжучого полотна | 300 мм |
- Ціна: 275 ₴







