Вентилятор на акумуляторі LOSSO LJQ-115 безшумний бежевий, портативний вентилятор акумуляторний
315 ₴
- Немає в наявності
- Код: 234143707
Вентилятор ручний акумуляторний LOSSO LJQ-115
Маленький вентилятор на батарейках тепер досить часте явище. Щоб охолонуть в спеку, його використовують не тільки в закритих приміщеннях, а й беруть на вулицю в безвітряну погоду, і, найголовніше - використовують в громадському транспорті, де іноді просто дихати нічим.
Винахід відмінний, але дуже швидко сідають батарейки і гучність вентилятора не завжди дає можливість використовувати портативний вентилятор в певних умовах. Тому до вибору подібного охолоджувального пристрою потрібно підходити особливо уважно.
USB вентилятор LOSSO LJQ-115 - це вентилятор на акумуляторі, здатний працювати протягом декількох годин навіть на найвищій швидкості. Стильний неординарний дизайн і якісні екологічні матеріали надають пристрою особливий зовнішній вигляд і примітність. А інноваційний безщітковий мотор і спеціально розроблена 4-лопостна крильчатка створюють практично натуральний потік природного вітру без стороннього шуму навіть на максимальній швидкості.
Міні вентилятор LOSSO LJQ-115 вміє працювати в трьох швидкісних режимах, створюючи максимальний комфорт для користування в певних умовах. Ще однією відмінною особливістю ЮСБ вентилятора LJQ-116 є його гнучкий елемент, що дозволяє змінити кут нахилу і повороту крильчатки. Кишеньковий вентилятор має спеціальний ремінець на зап'ясті, який вбереже від падіння і можливої поломки пристрою.
Три варіації кольору цього невеликого кулера допоможуть Вам швидко підібрати потрібний відтінок, який підходить до вашого стилю.

Основні переваги і характеристики LJQ-115:
- Низька гучність.
- Природний і потужний потік повітря.
- Робота без проводів і протягом 2,5-5 годин на повній зарядці батареї. Ємність акумулятора 1200мА.
- Три ступені управління швидкістю. Можна підлаштувати вентилятор під свій комфорт.
- Компактність: невеликі габарити і вага 300 грамів.
- Регулювання напрямку потоку повітря.
- Якісні екологічні матеріали.
Переносний вентилятор LJQ-115 має 3 відтінки кольору: білий, бежево-рожевий і зелений. У комплекті з вентилятором поставляється USB-кабель.
Перед використанням продукту, будь ласка, зарядіть його повністю. Батарея заряджається протягом 2,5 годин. Не залишайте вентилятор на зарядці довше, ніж 8 годин - це може позначитися на технічних характеристиках акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 315 ₴











