Настільний портативний вентилятор безшумний акумуляторний
Як правильно вибрати і купити вентилятор? Хтось не заморочується і бере найпростіший габаритний підлоговий вентилятор, навіть не уявляючи, що існують варіанти, які, можливо, влаштували б його більше. Хтось підходить до вибору більш ретельно, і це правильно!
Якщо ти хочеш спати в тиші та відчувати прохолоду природного повітря, не залежати від дислокації та розташування розетки, легко керувати приладом і заховати його в тумбочку в потрібний час, то варто звернути свою увагу на портативний акумуляторний вентилятор LOSSO LJQ-119.
Маючи USB вентилятор із вбудованою батареєю, ви легко зможете переміщати його в приміщенні, узяти його із собою та використовувати, не маючи поруч мережі або джерела живлення.

Вентилятор для дому LOSSO LJQ-119 має цілу низку переваг:
1. безшумний. Побутовий вентилятор вбудований спеціальним інноваційним безщітковим мотором, який разом зі спеціально спроектованими лопатями пропелера створюють гучність не більше 34дБ. Це дуже низький показник для подібного роду пристроїв.
2. Потужний мотор 2,6 Вт дасть фору будь-якому акумуляторному вентилятору.
3. Робота без дротів і протягом 3,5-10 годин на повній зарядці батареї (залежить від умов використання і величини навантаження). Ємність акумулятора 2400 мА.
4. Безступінчатий механізм управління швидкістю. Можна ідеально підлаштувати вентилятор під свій комфорт.
5. Натуральність потоку повітря - спеціальна форма пропелера забезпечує природність повітря, що видувається.
6. Компактність: невеликі габарити і вага в півкілограма.
7. Регульований кут нахилу вентилятора 60°
8. Якісні та екологічні матеріали
Переносний вентилятор LJQ-119 має 4 відтінки кольору: білий, рожевий, жовтий і темно-синій.
У комплекті з вентилятором поставляється USB-кабель.

-
Перед використанням продукту, будь ласка, зарядіть його повністю.
-
Під час заряджання горить червоний індикатор.
-
Увімкнення зеленого індикатора свідчить про повне заряджання акумулятора.
-
Батарея заряджається протягом 4,5 годин.
-
Не залишайте вентилятор на зарядці довше, ніж 8 годин - це може позначитися на технічних характеристиках акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 236 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 63 мм |
- Ціна: 420 ₴










