Домашній переносний вентилятор акумуляторний настільний безшумний LOSSO LJQ-119 синій
690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 234143689
Настільний вентилятор безшумний акумуляторний LOSSO LJQ-119 синій
Особливості вентилятора
Як правильно вибрати і купити вентилятор? Хтось не заморочується, і бере найпростіший габаритний підлоговий вентилятор, навіть не уявляючи, що існують варіанти, які, можливо, влаштували б його більше. Хтось підходить до вибору більш ретельно, і це правильно!
Якщо ти хочеш спати в тиші і відчувати прохолоду природного повітря, не залежати від дислокації і розташування розетки, легко управляти приладом і заховати його в тумбочку в потрібний час, то варто звернути свою увагу на портативний акумуляторний вентилятор LOSSO LJQ-119.
Маючи USB вентилятор з вбудованою батареєю, ви легко зможете переміщати його в приміщенні, взяти його з собою і використовувати, не маючи поруч мережі або джерела живлення.

Переваги вентилятора
Вентилятор для будинку LOSSO LJQ-119 має цілий ряд переваг:
1. Безшумний. Побутовий вентилятор вбудований спеціальним інноваційним безщітковим мотором, який разом зі спеціально спроектованими лопастями пропелера створюють гучність не більше 34дБ. Це дуже низький показник для подібного роду пристроїв.
2. Потужний мотор 2,6 Вт дасть фору будь-якому акумуляторному вентилятору.
3. Робота без проводів і протягом 3,5-10 годин на повній зарядці батареї (залежить від умов використання та величини навантаження). Ємність акумулятора 2400 мА.
4. Безступінчатий механізм управління швидкістю. Можна ідеально підлаштувати вентилятор під свій комфорт.
5. Натуральність потоку повітря - спеціальна форма пропелера забезпечує природність повітря, що видуває .
6. Компактність: невеликі габарити і вага в пів-кілограма.
7. Регульований кут нахилу вентилятора 60 °
8. Якісні та екологічні матеріали
Переносний вентилятор LJQ-119 має 4 відтінки кольору: білий, рожевий, жовтий, і темно-синій.
У комплекті з вентилятором поставляється USB-кабель.
Перед використанням продукту, будь ласка, зарядіть його повністю. Під час зарядки горить червоний індикатор. Включення зеленого індикатора свідчить про повну зарядку акумулятора. Батарея заряджається протягом 4,5 годин. Не залишайте вентилятор на зарядці довше, ніж 8 годин - це може позначитися на технічних характеристиках акумулятора.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 236 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 63 мм |
- Ціна: 690 ₴









