Мікрофон для караоке портативний Losso K1 Premium золотий (стерео, звукова карта)
1 990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 225457741
Мікрофон для караоке портативний Losso K1 Premium
Ми знаємо, що вибрати мікрофон для караоке не так просто, і, якщо Ви тут - значить, на правильному шляху. Ринок просто рясніє блютузами мікрофонами на будь-який смак - тільки ось красива картинка - не завжди гарна якість. Особливо складно на чомусь зупинитися, якщо один і той же товар у різних продавців продається за різною вартістю. Знайома ситуація?
З огляду на ці чинники, ми підійшли до вибору продукту дуже серйозно – «як собі». Відкинувши чимало пропозицій, зупинилися на караоке-мікрофоні Losso Premium.
Однією з найкращих моделей цього виробника є мікрофон для караоке Losso Premium К1. Основна його перевага перед практично всіма конкурентами – це наявність вбудованої якісної звукової карти DSP, що забезпечує обробку звукових ефектів та відмінну якість звуку!
Караоке мікрофон K1 є модернізований електродинамічний мікрофон 4 покоління. Він оснащений вбудованим акумулятором ємністю 2600 мАг та може працювати без підзарядки до 6 годин. Він чудово підійде для співу будинку, на відкритих заходах, у дворі, на природі і здатний здивувати навіть найбільшого поціновувача таких гаджетів для співу.
Мікрофон обладнаний спеціальною рухливою котушкою, що забезпечує гучність голосу без спотворення та виючи на високих та низьких частотах.
Мікрофон караоке Losso обладнаний двома потужними якісними динаміками по 5 Вт, які створюють чистий та приємний стереозвук без скрипу, скреготу та виття. Тому його можна сміливо назвати мікрофон-колонка – адже використовувати блютуз мікрофон можна не тільки для співу, а й для прослуховування улюблених композицій.
Колонки портативного караоке мікрофона обладнані подвійним підсилювачем з діафрагмою для забезпечення сильнішого та приємнішого звучання музики.
У нижній частині ручки мікрофона є роз'єм для карти пам'яті MicroSD, в яку можна закачати безліч композицій і не бути прив'язаним до телефону або іншого засобу передачі мелодії через блютуз.
Налаштуваннями мікрофона можна додати ефект «відлуння», регулювати гучність голосу, змінювати низькі та високі частоти. Також караоке-мікрофон має функцію "Магічний голос", який дозволить змінити свою мову і перетворити її, наприклад, на голос Дарт Вейдера із Зоряних Війн. І це справді кумедно не лише для дитини.
Цей продукт повністю відповідає формату «ціна-якість» і має цілу низку незаперечних переваг.

Основні переваги мікрофону Losso K1 Premium:
-
Стереофонія (2 динаміки по 5 Вт)
-
Якісний чистий звук колонок
-
Наявність вбудованої звукової карти
-
Відтворення голосу без скрипу, скреготу та виття
-
Тривалий час роботи (до 6 годин) та режим очікування до 30 днів
-
Широкий діапазон відтворюваних частот
-
Безліч налаштувань, регулювань звуку
-
Функція зміни голосу
-
Міцний корпус із магній-алюмінієвого сплаву
-
Три яскраві приємні кольори
-
Колірна гама мікрофона з колонкою має три кольори – золото, червоний та чорний металік.
Мікрофон відмінно підійде і для дорослих, і для дітей. Він неодмінно радуватиме слух як співака, так і вокаліста.
У комплект входить:
-
Мікрофон
-
Аудіо-кабель
-
Кабель для заряджання
-
Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Ручний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність динаміків | 10 Ват |
- Ціна: 1 990 ₴










