

Затискач для шаблометра Re2ls із ABS-пластику запасний універсальний для будівельного шабломера
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 186116540
+380 (66) 040-25-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Закрутка до Шаблометру Re2ls з ABS-пластика
Шаблометр - це ручний професійний інструмент для створення складних форм і фігур робочої поверхні з подальшим перенесенням на заготовку. Запасний затискач для цього пристрою стане чудовим помічником і потрібним доповненням для даного будівельного пристрою.
Запасний затиск для чотирьохсторонньої лінійки-шаблону з ABS-пластика. Складається з двох частин: болт і гайка (закрутка). Має металеве різьблення на обох елементах.

Важливо!
- підходить до Шаблометрів Пластик і Пластик ПРО +;
- не підходить до алюмінієвих та сталевих Шаблометрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Лінійка |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми |
| Вага | 15 г |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вимірювально-розмічальний інструмент |
| Робоча довжина | 25 см |
| Тип | Угломеры |
| Призначення | Вимірювання кутів |
| Матеріал | Метал + пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


