Стильний цифровий годинник настільний з термометром і будильником LED Losso Premium (BT) сріблястий
690 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 186116505
Електронний годинник настільний LED Losso Premium (BT) з термометром, сріблястий
Цифрові годинники вже давно витіснили класичні стрілочні і з кожним роком стають дедалі популярнішими. Особливо цікаві тепер електронні годинники в сучасному модерн-дизайні.
Ми виробляємо наші товари за самими передовими сучасними технологіями, які гарантовано створюють особливе естетичне задоволення для кожного користувача.
Електронний годинник з цікавим дзеркальним рішенням дисплею - це дуже ефектне рішення дизайну в інтер'єрі Вашого будинку. Двоколірне світлодіодне підсвічування годинника дозволить Вам правильно зорієнтуватися в часі навіть в темний час доби, а приємний дзвінок будильника розбудить Вас в потрібний час і не дасть Вам запізнитися на важливу зустріч.
- робота від USB з постійним підсвічуванням екрану, а також автономна робота в режимі енергозбереження від вбудованої батареї - в даному випадку екран світитися протягом 5 секунд і гасне: активувати дисплей можна голосом, легким ударом, звуком, дотиком, через 5 секунд екран знову гасне;
- двоколірний 5,7-дюймовий LED-дисплей з відображенням часу і температури;
- сенсорні кнопки регулювання яскравості дисплея і повтору сигналу;
- чистий приємний звук;
- 2 будильника, які зручно настроюються;
- у будильник вбудована функція повтору - щоб поспати ще 5 хвилин після звучання першого сигналу, натисніть на кнопку повтору у верхній частині годинників - ви точно не проспите;
- додаткові функції: голосове управління для пробудження, функція пам'яті, вибір 13 мелодій, 4 рівні регулювання яскравості і відображення температури.
- Функція пам'яті годині при відключенні від мережі
- Перемикання 12/24-годинного режиму годині
- Перемикання шкали температур (за Цельсієм / Фаренгейта)
- Автоматична зміна яскравості дисплея / ручне регулювання
- 13 приємних мелодій для будильника і простого прослуховування протягом 5 хвилин
- Регулювання гучності сигналу
- Голосовий режим - годинник увійде в режим енергозбереження без підключення і автоматично вимкне екран через деякий час в тихій обстановці.
- Дзеркальна поверхня може служити дзеркалом для макіяжу.
- Годинник
- Шнур без блоку живлення
- Інструкція
Для запобігання можливості подряпати дзеркало, поверхня годинника заклеєна захисною плівкою, яку необхідно зняти перед початком використання.
- Колір індикатора: білий, синій
- Колір корпусу: сріблястий, дзеркальний
- Матеріал: ABS
- Вага 0,2 кг
- Габарити годинника: 14,5 * 6,5 * 3,2 см
Увага! Електронний годинник постачається із захисною плівкою на дисплеї. Зняття або пошкодження захисної плівки означає втрату товарного вигляду, тому повернення товару в такому випадку неможливе. Виняток — гарантійні випадки (заводський брак).



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 145 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Електронні |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Габарити корпусу (ВхШхГ), см | 145*65*32 мм |
| Елементи живлення | без батарей у комплекті |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Функції | Будильник Дзеркало |
| Вага, кг | 0,2 |
| Особливості циферблата | дзеркальна поверхня |
| Джерело живлення | USB |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 14,5 * 7,8 * 4,3 см |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 год |
| Особливості | В комлект входить кабель USB без джерела живлення і без батарейок |
| Фабрика збірки | Китай |
- Ціна: 690 ₴











