Лінійка шаблон Re2ls PRO будівельна алюмінієва, контурний шаблон для плитки
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 174919844
Шаблометр Re2lsPRO алюмініэвий, професійна лінійка-шаблон
Шаблометр - це ручний професійний інструмент для створення складних форм і фігур робочої поверхні з подальшим перенесенням на заготовку.
Лінійка-шаблон складається з шести рівних елементів, які прямують відносно один-одного. На останньому елементі за допомогою закрутки лінійки кріпиться спеціальне пристосування для розмітки отворів різного діаметру (25 мм, 40 мм, 45 мм, 55 мм, 75 мм)
Чотирьохстороння лінійка виготовлена з міцного і легкого алюмінієвого сплаву, пофарбована методом анодування. Розмітка нанесена лазером, тому її стирання з часом неможливо.
Повзунки переміщення елементів заховані всередині корпусу, тому інструмент усією поверхнею прилягає до заготівлі.
Підходить при роботі з:
- деревом
- цеглою
- ФЕМ-плиткою
- гіпсокартоном
- покриттям для підлоги
- м'якими матеріалами
- іншими облицювальними матеріалами
- плиткою

Шаблометр можуть використовувати не тільки "майстри своєї справи". Інструмент завжди стане в нагоді вдома і практично незамінний в господарстві.
Всі, хто почав користуватися цим інструментом, тепер не розуміють, як вони раніше обходилися без нього.
Переваги Шаблометра Re2ls з алюмінію:
- надійний
- лазерна розмітка
- надміцний алюмінієвий сплав
- графітові прокладки
- чохол в комплекті
- фарбування методом анодування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип інструменту | Лінійка |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми |
| Вага | 300 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вимірювально-розмічальний інструмент |
| Робоча довжина | 25 см |
| Тип | Угломеры |
| Призначення | Вимірювання кутів |
| Матеріал | Сплав алюмінію |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 425 ₴











