Нічник світильник у спальню Зіркова силіконова куля з 3 режимами, біла
525 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 174919837
Нічник світильник Losso Зоряна куля
Силіконовий світильник "Зоряна Куля" - оригінальний нічник, який зможе прикрасити не лише дитячу спальню, але й чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. М'яке, приглушене світло лампи у вигляді сфери огорне кімнату чарівним теплим або холодним світлом, подарувавши багато радості, світлих емоцій та відчуття захищеності. З цим прекрасним світловим м'ячиком дитині зовсім не страшно заснути, а дорослого нічник занурить у світ нічного неба та зірок.
Нічна силіконова лампа розроблена спеціально для тактильного спілкування зі світильником. Силіконовий нічник можна взяти в руки, пом'яти, принести до свого ліжка або просто поставити його поряд. Це не просто світлодіодна лампа, це гарне м'яке освітлення Вашої кімнати та відмінна іграшка для дитини.
Сфера Losso – лампа-нічник із шістьма режимами роботи та трьома рівнями яскравості. У нижній своїй частині м'ячик, що світиться, має 2 кнопки, які відповідають за перемикання режимів світіння і рівнів яскравості. Перша кнопка перемикає колір сфери (режим роботи) – блакитний, білий та білий теплий. Наступні її натискання включає режим зміни кольору, постійне триколірне світіння та плавна зміна яскравості - мерехтіння. Друга кнопка регулює рівень яскравості силіконового нічника: 100%, 70% і 30%.

Лід нічник Losso "Сфера" має ряд переваг:
-
Приємне м'яке світло зовсім не заважає сну
-
Світло не має відблисків і не сліпить очі
-
Лампа – не нагрівається – не обпалює руки
-
Нічник м'який і приємний на дотик
-
Має вбудовану батарею та заряджається від USB
-
Абсолютно безпечний для здоров'я
-
Плафон виготовлений із гіпоалергенного силікону.
-
Немає запаху
М'який нічник Куля має вбудовану батарею, ємністю 1000 мАг, яка здатна довго підтримувати свічення лампи. Зарядити батарею можна через USB-кабель, який іде у комплекті з нічником.
Характеристики нічника:
-
Колір білий
-
Розмір: 129*129*117 мм
-
Матеріал: Силікон, Пластик
-
Напруга: 5В, 1000мА
-
Потужність: 1 Вт
-
Місткість батареї: 1000 мАг
-
Вага: 210 г
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Довжина | 129 мм |
| Діаметр | 129 мм |
| Вага | 210 г |
- Ціна: 525 ₴












