Нічник Єдиноріг світильник для дітей Losso силіконовий з 2 режимами, рожевий
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 174919851
Нічник Єдиноріг світильник Losso рожевий
Силіконовий світильник "Єдиноріг" - оригінальний нічник, який прикрасить не лише дитячу спальню, але й чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. М'яким приглушеним світлом лампа у вигляді єдинорога огорне дитячу кімнату чарівним світлом, подарувавши дитині багато радості та почуття захищеності. З цим чудовим світловим казковим персонажем дитині зовсім не страшно засинати вночі.
Лампа нічник розроблена спеціально для тактильного спілкування зі світильником. Його можна взяти в руки, пом'яти, принести в ліжко і просто поставити поряд. Це не просто силіконовий нічник, це і відмінна іграшка для дитини, з якою вона може не розлучатися не лише вдень, а й уночі.
Єдиноріг Losso - це світлодіодний нічник з усіма кольорами веселки. Сенсорний нічник має 2 режими роботи. Натиснувши кнопку включення з нижньої сторони, світильник світиться теплим білим світлом. При легкому ударі по маківці Єдинорога він почне змінювати колір по колу кожні 3 секунди і працюватиме в такому режимі до наступного удару. Другий легкий удар фіксує колір – Єдиноріг світитиметься в одному кольорі до наступного – третього удару. Останній – вимикає лампу. А далі все спочатку.

Лід нічник Єдиноріг має ряд переваг:
-
Приємне м'яке світло зовсім не заважає сну
-
Світло не має відблисків і не сліпить очі
-
Лампа – не нагрівається – малюк не обпалиться
-
Нічник м'який і приємний на дотик
-
Має вбудовану батарею та заряджається від USB
-
Абсолютно безпечний для здоров'я
-
Плафон виготовлений із гіпоалергенного силікону.
-
Немає запаху
Дитячий м'який нічник Єдиноріг має вбудовану батарею, ємністю 1200 мАг, яка здатна довго підтримувати свічення лампи. Зарядити батарею можна через USB-кабель, який іде у комплекті з нічником.
Характеристики нічника:
-
Колір рожевий
-
Розмір: 101*120*173 мм
-
Матеріал: Силікон, Пластик
-
Напруга: 5В, 1000мА
-
Потужність: 0,8 Вт
-
Місткість батареї: 1200 мАг (модель 8650)
-
Вага: 310 г
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Рожевий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 173 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 310 г |
- Ціна: 550 ₴












