Годинник настільний дзеркальний з будильником електронний Losso Premium LED чорний
395 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114925549
Годинник настільний Losso Premium електронний дзеркальний LED (чорний)
Цифрові годинники вже давно посунули класичні стрілочні і з кожним роком стають дедалі популярнішими. Особливо цікаві зараз електронні годинники в сучасному модерн-дизайні.
Завжди так буває, що кращі ідеї обов'язково знаходять своє втілення. Безрамковий дизайн продуктів ставши дуже затребуваним на ринку - адже це самі передові сучасні технології, які гарантовано створюють особливе естетичне задоволення для кожного користувача.
Електронний годинник з цікавим безрамковим і дзеркальним рішенням дисплея - це дуже ефектне рішення дизайну в інтер'єрі єрі Вашого будинку. Світлодіодне підсвічування годинника дозволить Вам правильно зорієнтуватися в часі навіть в темний час доби, а приємний дзвінок будильника розбудить Вас в потрібний час і не дасть Вам запізнитися на важливу зустріч.

- Годинники можуть автоматично перемикатися на тьмяний режим в нічний годину, що дуже зручно для очей в темну годину доби
- Електронний годинник відображає не тільки час, але і температуру в приміщенні
- Підключаються до живлення за допомогою кабелю USB, або працюють від трьох пальчикових батарейок типу ААА - при роботі від батарейок, дисплей вимикається через 10 сек. При живленні через USB, годинник світиться постійно.
- Можна вибрати в ручну два можливих варіанти яскравості світіння світлодіодів
- Формат годині відображається в двох варіантах 12/24
- Годинник з підсвічуванням має будильник з функцією повтору
- Світлодіодний дзеркальний екран призначений не тільки для відображення годині, альо може послужити дзеркалом при нанесенні макіяжу.
- Годинник
- Шнур без блоку живлення
- Інструкція
Для запобігання можливості подряпати дзеркало, поверхня годинників заклеєна захисною плівкою, яку необхідно зняти перед початком використання.
- Колір індикатора: білий
- Колір корпусу: чорний, дзеркальний
- Елегантні, тонкі, плоскі кнопки на корпусі
- Габарити годинника: 14 * 5,5 * 3,4 см
Увага! Електронний годинник постачається із захисною плівкою на дисплеї. Зняття або пошкодження захисної плівки означає втрату товарного вигляду, тому повернення товару в такому випадку неможливе. Виняток — гарантійні випадки (заводський брак).



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Електронні |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Габарити корпусу (ВхШхГ), см | 14 * 5,5 * 3,4 см |
| Колір циферблату | дзеркальний |
| Елементи живлення | без батарей у комплекті |
| Вага в упаковці, кг | 0,145 |
| Функції | Будильник Дзеркало |
| Вага, кг | 0,098 |
| Особливості циферблата | дзеркальна поверхня |
| Джерело живлення | USB Батарейки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 14,5 * 7,8 * 4,3 см |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 год |
| Особливості | В комлект входить кабель USB без джерела живлення і без батарейок |
| Фабрика збірки | Китай |
- Ціна: 395 ₴











