Мішечки з органзи для подарунків LOSSO 15*20 см (100 шт.) білі
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 504985144
Мішечки для прикрас подарункові LOSSO - елегантні міцні мішки-сіточки, виготовлені з якісної органзи з гарною акуатною тасьмою для затягування. Використовуються як для подарунків, так і для зберігання насіння, сушених трав, захисту винограду, ягід і фруктів від комах.
Якісні захисні сіточки-мішки для фруктів, овочів, ягід LOSSO 15*20 см - мішечки з нейлону з дрібним осередком, розміром менш як 0,5 мм, призначені для багаторазового використання в садовому та домашньому господарстві. Ідеально підходять для захисту плодів від комах і птахів, а також для зберігання і транспортування зернових культур, насіння, овочів і фруктів. Маючи естетичний зовнішній вигляд, мішечки з органзи можуть використовуватися для пакування подарунків, косметики та біжутерії.
Міцні стрічки-затяжки дають змогу надійно закрити захисний мішечок, запобігши можливому висипанню вмісту, а висока щільність сітки спокійно витримує кілька кілограмів. Мішечки можуть використовуватися як овочева сітка для фасування.
У комплекті 100 штук.
Звертаємо Вашу увагу на те, що в нашому інтернет-магазині всі товари в точності збігаються з фототографіями і зображеннями на сторінці товару, тому Ваші очікування від покупки при отриманні товару обов'язково виправдаються. Хочете отримати те, що бачите на картинці? Тоді Ви на правильному шляху!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мішечок |
| Матеріал | Органза |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 20 мм |
- Ціна: 399 ₴







