Зарядний пристрій SEGRE 1200W (SGR-PPS1200-3), 1008Wh - потужна накопичувальна портативна станція для генерування енергії в місцях відсутності напруги 220 Вольт, під час вимкнення електроенергії, сумарною вихідною потужністю 1200 Ватт та швидким заряджанням. Відмінне рішення для підзарядки гаджетів з акумуляторами на природі, в поїздках, підживлення різних електричних пристроїв.
Наші зарядні станції завезені в Україну офіційно за прямим контрактом з постачальникам і повністю відповідають заявленим характеристикам!
Акумулятор SEGRE 1200W BRIDNA - це потужний павербанк змінного (220 В) і постійного струму (12В) з портами USB для швидкого заряджання, USB-С, а також автомобільним портом. Форма виходу змінного струму - чиста синусоїда, що забезпечує можливість під'єднання і безперебійну роботу практично будь-яких домашніх пристроїв, які працюють від мережі 220 В. Робоча частота - 50 Герц, а максимальна (пікова) потужність - 2400 Ватт. Ємність акумулятора - 1008 Вт*год, тобто світлодіодна лампа на 10 Вт, наприклад, може горіти понад 100 годин, ноутбук 13» може пропрацювати понад 16 годин, а телефон зарядиться понад 100 разів.
Портативна зарядна станція SGR-PPS1200-3 може заряджатися трьома способами і має 3 швидкості зарядки:
- Від розетки 220 Вольт через кабель (йде в комплекті). Перетворювач (адаптер) вбудований в корпус пристрою.
- швидка зарядка 1,5-2 години;
- нормальне заряджання 4-5 годин;
- повільне заряджання 7-8 годин.
- Через автомобільний прикурювач (DC12В~24В/120Вт Макс).
- 12В близько 7-8 годин до повного заряджання;
- 24В близько 3.5-4.5 годин до повного заряджання.
- Від сонячних панелей (DC12В~60В/400Вт Макс) - час заряджання 7-8 годин під час заряджання від 200 Вт панелі в сонячний день.
Павербанк SGR-PPS1200-3 має безліч різних вихідних портів:
- два виходи під розетку 220 Вольт;
- чотири порти: 2 порти USB QC3.0 + 2 порти 5В 2.4А;
- два виходи USB-С: PD 60 Вт + PD 60 Вт;
- два порти DC 12В 3А.
Кожен сектор з виходами та входами вмикається/вимикається окремими кнопками, що доволі зручно, і, насамперед, економить витрати заряду електростанції.
Корпус зарядного пристрою виготовлений з якісного матового пластику і має дві ручки для зручності перенесення (вага станції - 13 кг). З одного торця є вбудований ліхтар потужністю 2 Вт із трьома режимами яскравості та функцією SOS. Також у торцях сконструйовані решітки для втягування і відтоку повітря - у разі надмірного нагрівання станція вмикає вентилятор для внутрішнього охолодження. Знизу корпусу встановлено антиковзні накладки.
З лицьового боку портативного зарядного пристрою вбудований інформативний LED-дисплей з безліччю індикаторів. Наприклад, можна побачити відсоток заряду павербанка, час до кінця зарядки, час до кінця розрядки тощо.
Зарядна станція SEGRE 1200W (SGR-PPS1200-3) укомплектована акумуляторами LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний тип) і має ресурс на 2500 циклів зарядки до 80% своєї ємності. Під час заряджання до 100% кількість циклів трохи менша. Батарея портативного пристрою - акумулятори преміального класу.
SEGRE 1200W має функцію наскрізного заряджання - у разі одночасного під'єднання приладів до станції, а також самої станції до джерела заряджання, пристрій не розряджається, а паралельно накопичує енергію від джерела заряджання.
Зарядний пристрій має надійний захист від короткого замикання, перевантаження за струмом, перенапруги, низького струму, перенавантаження і перегріву. Температура зарядки 0...40°С, розрядки -10...40°С.
У комплект поставки входить:
- Зарядна станція
- Кабель живлення AC (адаптер вбудований у корпус)
- Кабель DC.
- Кабель MC-4 для сонячних панелей
- Інструкція англійською мовою (надаємо інструкції в PDF форматі українською мовою)
УВАГА! Пристрій необхідно використовувати тільки в сухому місці і не піддавати впливу вологи, не брати і не розбирати! Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 272000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Роз'єми | USB, Type-C, DC |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 10 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 1200 |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 355 мм |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | PD |
- Ціна: 25 000 ₴






