Нічник світильник LOSSO "Полярне сяйво — Сфера 3D"
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 389658213
LED Нічник "Северне сяйво" Losso – оригінальний нічник з імітацією різнобарвного полярного сяйва, який зможе прикрасити не тільки дитячу спальню, але й чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Лампа створена з використанням такої інноваційної технології, яка дає змогу надати зовнішньому вигляду нічника неймовірну реалістичність. М'яке світло рівномірно та плавно розсіюється кімнатою, створюючи атмосферу затишку у вашому домі.
Нічний світильник Полярне Сяйво Losso - лампа у формі кулі з двома режимами роботи:
- Тепла м'яка підсвітка
- Динамічне північне сяйво
У нижній своїй частині світильник 3д-лампа має перемикач режимів, а також зручний USB-роз'єм конфігурації Type-C. У режимі "Полярне сяйво" нічник самостійно послідовно змінює колір підсвітки, переливаючись різними барвами веселками та створюючи реальний ефект північного сяйва. У режимі підсвічування світло має постійний приглушений жовтий колір.
Нічник світильник "магічна куля" має міцний корпус із якісного ABS-пластику, , а сам плафон виготовлений з спеціального матеріалу, здатного повторити "гіру світла". Зверніть увагу, що під час падіння плафон може розбитися! Нічник сфера не нагрівається навіть у разі довгого його світіння, тому його можна спокійно чіпати руками, носити в руках або ставити на будь-яку поверхню. Платформа нічника дуже стійка.
На світлинах до товару представлені безпосередньо наші світильники, тому Ви точно можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний товар, а не копію із заниженими параметрами, які так часто трапляються на нашому ринку!
Нічний світильник Сфера LOSSO має низку переваг:
- 2 режими роботи: підсвітка + північне сяйво;
- 8 кольорів у динамічному режимі;
- стильний класичний дизайн у формі кулі;
- зручний type-C роз'єм;
- екологічні якісні матеріали.
У комплекті з 3D лампою йде кабель для під'єднання світильника. Адаптера в комплекті немає. Можна використовувати будь-який зарядний блок для мобільного телефона.
- Колір: білий
- Напруга: 5В
- Розмір нічника: 170*150 мм
- Матеріал: пластик + скло
- Вага: 330 г
Світлодіодний 3д світильник Полярне сяйво Losso стане ідеальним доповненням до інтер'єру не тільки дитячої кімнати, але й для спальні дорослих. Увімкніть цей чарівний нічник у формі магічної кулі та насолоджуйтеся теплотою і затишком вашого власного дому!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Вага | 330 г |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
- Ціна: 899 ₴











