Зарядка для телефона адаптер питания оригинальный 5V1A USB GS-502A 5W, черная
550 ₴
- Готово к отправке
- Код: 376452144
Зарядка для телефона адаптер питания оригинальный 5V1A USB
Зарядка для телефону GS-30W – оригінальна швидка зарядка на 30 Вт з двома портами USB та Type-С з підтримкою протоколів PD та QC3.0 для більшості гаджетів (iPhone, Sumsung, Xiaomi, Huawei та інших ТМ). Якісний та сертифікований пристрій.
Зарядний пристрій для смартфону GS виготовлений зі спеціального термостійкого матеріалу, має презентабельний вигляд і зможе швидко зарядити і надійно захистити Ваш гаджет в процесі зарядки. Мережева зарядка 30 Вт має два виходи - USB та Type-С, які підтримують швидкісну зарядку за протоколами PD та QC3.0 відповідно. Максимальна потужність для Type-З виходу – 30 Вт, для USB-порту – 18 Вт.
Блок заряджання має вбудований розумний чіп, здатний регулювати параметри струму та напруги для швидкого заряджання телефону в конкретний момент. Тобто, на початку заряджання, мережний зарядник для смартфона видає максимально можливу потужність. З набором заряду акумулятора потужність поступово зменшується і швидкість зарядки знижується.
Адаптер живлення для смартфона GS має безліч сертифікацій безпеки та екологічності. У зарядний пристрій вбудовані захисні функції контролю за перенапругою, силою надлишкового струму; є захист від короткого замикання та перегрівання.

Блок живлення для телефону має такі основні параметри:
-
USB-C (Output - вихідні параметри): 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A, 15V-2A, 20V-1.5A, 30W Max PPS: 3.3V/11V-2.7A
-
USB-A (Output - вихідні параметри): 5V-3A, 9V-2А, 12V-1.5A
-
Вхідні параметри напруги: 100-240 V.
Зверніть увагу: У комплектацію не входить кабель для заряджання. Його можна придбати окремо.
Під час заряджання гаджетів використовуйте лише якісні оригінальні та сертифіковані зарядні пристрої. Не залишайте зарядні пристрої без нагляду!
Преимущества адаптера:
-
Крепкий материал
-
Компактный размер
-
Удобство в использовании
-
Надежность
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Мощность | 30 Вт |
| Количество USB-портов | 2 |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
- Цена: 550 ₴












