Годинник настільний електронний Losso Premium BT LONG з LED підсвічуванням і термометром білий будильник
890 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 362863191
Годинник настільний електронний Losso Premium BT LONG
Електронний настільний годинник LOSSO Premium BT LONG - сучасний цифровий LED будильник із сенсорним регулюванням яскравості екрана, великими цифрами, датою, температурою на дисплеї. У Лед-годинник вбудований акумулятор, що дає змогу йому працювати тривалий час автономно.
Цифровий годинник LONG має важливу відмінну рису від свого "молодшого брата" - можливість увімкнення/вимкнення режиму енергозбереження. На задній панелі є спеціальна кнопка для цієї функції. Режим енергозбереження - можливість будильника працювати від акумулятора з вимкненим дисплеєм, який вмикається на 5 секунд під час голосової активації або удару (досить гучного звуку). Під час роботи від мережі (через USB) дисплей активний постійно.

Електронний годинник з цікавим дзеркальним рішенням дисплея - це дуже ефектне рішення дизайну в інтер'єрі Вашого будинку. Двоколірне світлодіодне підсвічування годинника дасть Вам змогу правильно зорієнтуватися в часі навіть у темний час доби, а приємний дзвінок будильника розбудить Вас у потрібний час і не дасть Вам запізнитися на важливу зустріч.
Електронний годинник має два вбудованих незалежних будильника з функцією WEEK DAY. При її ввімкненні (окрема кнопка на задній панелі) будильник буде спрацьовувати тільки з понеділка до п'ятниці, пропускаючи вихідні дні.
- Цифровий будильник LOSSO оснащено дисплеєм із п'ятиступінчастою яскравістю та сенсорним її регулюванням. На екрані постійно світиться індикатор температури і дата (місяць і день).
- У настільний електронний годинник вбудовано 40 мелодій (звукових сигналів) з регульованою гучністю.
- Настільний годинник LONG можна перетворити на настінний, повісивши його на стіну на спеціальні кріплення на задній стінці корпусу.
- Функція пам'яті часу при відключенні від мережі
- Перемикання 12/24-годинного режиму часу
- Постійний індикатор температури і дати
- Автоматична зміна яскравості дисплея / ручне регулювання
- 40 приємних мелодій для будильника
- Регулювання гучності будильника
- Голосовий режим - годинник увійде в режим енергозбереження без підключення та автоматично вимкне екран через деякий час у тихій обстановці (функція вимикається)
- Перемикання шкали температур (Цельсія/Фаренгейта)
- Два незалежних будильника
- Дзеркальна поверхня може бути дзеркалом для макіяжу.
- .
- Годинник
- Шнур без блоку живлення
- Інструкція
Для запобігання можливості подряпати дзеркало, поверхня годинника заклеєна захисною плівкою, яку необхідно зняти перед початком використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Так |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 265 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 0.35 кг |
- Ціна: 890 ₴










