Кварцовий безшумний настінний годинник для дому Losso Premium CW-30 - Чорний (чорний обідок)
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 357623832
Кварцовий безшумний настінний годинник для дому Losso Premium CW-30
Losso Premium CW-30 - кварцовий безшумний настінний годинник торгової марки Losso. Ідеально впишуться в інтер'єр вітальні, кухні, спальні та офісного приміщення.
Годинник має круглу форму, тонкий обідок, що підкреслює елегантний сучасний стиль мінімалізму. Оптимальний колір Вашого годинника та циферблату, а також об'ємність цифр та розмітки шкали, дозволять Вам легко зчитувати час з будь-якого ракурсу. Годинник на стіну Losso Premium має діаметр 30 см, а товщина становить 4 см. Вони забезпечені тихим механізмом плавного пересування секундної стрілки, який практично не створює шуму і ледь чутний у тихій кімнаті. Стрілки виготовлені із металу.
Скло годинника має високу пропускну здатність світла і при ідеальній чистоті створює враження своєї відсутності. Також скло має захист проти запотівання.
При виготовленні корпусу настінного годинника Losso використовується спеціальний високоміцний екологічний пластик.
Працює годинник від однієї пальчикової батарейки типу АА. Батарейка до комплекту не входить.
Losso Premium - це не тільки гарний годинник на стіну, це багата кольорова гама, яка здатна підлаштуватися до будь-якого дизайнерського рішення інтер'єру.
- білий циферблат - золотистий стиль;
- білий циферблат - сріблястий стиль;
- чорний циферблат - золотистий стиль;
- чорний циферблат - сріблястий стиль;
- білий циферблат - чорний стиль;
- білий циферблат - білий стиль;
- червоний циферблат - білий стиль;
- зелений циферблат - білий стиль;
- синій циферблат - білий стиль;
- сірий циферблат - білий стиль;
- блакитний циферблат - білий стиль;
- помаранчевий циферблат - білий стиль;
- чорний циферблат - білий стиль.
На фотографіях можна побачити всі представлені колірні рішення годинника, але потрібно враховувати можливі несуттєві розходження кольору в силу різних характеристик екранів та дисплеїв пристроїв, якими Ви користуєтеся.
- безшумність;
- стильний солідний дизайн; стильний солідний дизайн;
- екологічний пластик;
- скло з гарною світлопропускною здатністю;
- тривала робота від однієї пальчикової батарейки;
- рельєфність цифр для зручності зчитування часу;
- багатий вибір кольорової гами;
- ціна, якість.
Losso Premium CW-30 - оригінальний красивий настінний годинник, який буде радувати око в будь-якому будинку і в кожному офісі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 450 ₴








