Млин для спецій ручний LOSSO PREMIUM KSP-9224 210 мм. Подрібнювач для перцю та солі
590 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 333748081
Млин для спецій ручний LOSSO PREMIUM KSP-9224
Ручний млин для солі та перцю Losso - це стильний, елегантний і функціональний кухонний аксесуар, який просто незамінний у домашньому використанні. За допомогою такого млина ви легко подрібните перець, сіль, кунжут і багато інших спецій.

Млин для перцю ручний LOSSO PREMIUM KSP-9224 виготовлено з кухонної нержавіючої сталі 304. Це високоякісний метал із високою твердістю, довговічністю, зносостійкістю та стійкістю до корозії, який абсолютно безпечний для здоров'я. Подрібнювач для перцю має ергономічний корпус, який зручно розташовується в руці і без зайвих зусиль легким обертанням або натисканням робить якісний помел перцю, солі, спецій. Щільні прозорі акрилові стінки чаші перечниці дають змогу легко контролювати її наповненість спеціями.
Елементом для перемелювання перечниці слугує стрижень високого тиску, що легко обертається. Виготовлений він зі стійкого до стирання матеріалу - кераміки, завдяки якому смак перцю та інших спецій стає ароматнішим і насиченішим.
Однією з переваг млина для спецій є можливість регулювати розмір зерен меленого перцю та спецій. Для цього на верхній частині млина є спеціальний гвинт. Щоб зробити помел спецій крупнішим, поверніть гвинт вліво, а для дрібнішого помелу затягніть його вправо.
- подрібнювач для перцю виготовлений з якісної харчової сталі 304 - не іржавіє, безпечний;
- висока якість помелу;
- міцний прозорий акриловий дизайн дає змогу легко контролювати наповненість спеціями;
- має стрижень із кераміки, що легко обертається і стійкий до стирання;
- наявність спеціального гвинта для регулювання товщини меленого перцю і спецій;
- підходить для подрібнення перцю, солі, кунжуту та інших спецій;
- варіації розмірів: 17,5*4,8 см і 21*4,8 см.
Тепер купити млин для перцю, розглянувши всі його найкращі сторони, не складе вам труднощів. Ручні млини для спецій - це не тільки необхідний аксесуар в інтер'єрі будь-якої кухні, а й чудовий подарунок на всі випадки життя.

| Основні | |
|---|---|
| Тип млина | Механічна |
| Призначення | Для перцю та солі |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Механізм | Керамічний |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 590 ₴











