Секатор садовий універсальний, ножиці для саду з міцною ручкою Shuang Song SO-15
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 244217221
Секатор садовий універсальний Shuang Song SO-15
Секатори виробника Shuang Song – справедливо вважаються одними з найякісніших та найнадійніших садових ріжучих інструментів на ринку не лише Китаю. Це тайванський виробник, який використовує передові технології у виробництві та найкращі матеріали при виготовленні своїх інструментів, які вірно служать своєму господарю протягом тривалого часу та виконують свої функції на всі 100%.
Садовий секатор SО-15 - це ручний інструмент, який підійде як садівникові зі стажем, так і любителю-початківцю. Враховуючи можливості даного садового інвентарю, можна сміливо назвати його незамінним помічником, замінити якого "новим другом", навіть після багатьох років, навряд чи захочеться!
Гілкоріз Shuang Song SО-15 – це загартований метал, зручна ручка, гарна пружина та відмінна надійність! Секатор ножиці Shuang Song – досить зручний та компактний інструмент, який призначений для підтримки вашого саду в акуратному та красивому стані у будь-який сезон. Він може замінити кілька видів ножів і при цьому дає акуратні зрізи саме в тих місцях, де це потрібно садівнику.

Основні характеристики та переваги інструменту:
-
Міцна інструментальна високовуглецева сталь SK5, яка використовується в садових пилках, культиваторах і взагалі скрізь, де потрібна хороша механічна міцність за прийнятною ціною. Параметр твердості – HRC 56-60. Діаметр різу складає 15 мм, довжина леза – 50 мм, відкриття – 40 мм.
-
Віткоріз нагоді і для підрізування невеликих гілок, і для підстригання вуличних кущів, і для того, щоб підрізати гілки у рослин у горщиках. Без цього інструменту не обходиться ні скульптура із рослин, ні щеплення плодово-ягідних дерев.
-
Досить невеликі габарити, загальна довжина становить 180 мм, а вага всього 160 г. Можна класти у будь-яку кишеню. На такі ножиці виготовляється чимало чохлів;
-
Композитне хромо-ванадієве покриття, яке дає відмінний опір корозії і не дозволяє кромкам щербитися;
-
Зручний, міцний і простий замок, який дозволяє зберігати ріжучі частини лез і не травмуватися садівнику;
-
Ручки оригінальної форми з антиковзким покриттям завдовжки 110 мм.
-
Простий пружинний механізм.
Секатор для кущів Shuang Song SО-15 – це незамінний інструмент у декорації присадибної ділянки, але водночас дуже корисний і при зборі врожаю винограду, і при роботі з домашніми рослинами в бочках. З його допомогою вмілий садівник здатний обрізати десятки погонних метрів гілок на годину.
Завдяки дуже вдало підібраному покриттю та міцній сталі, такі садові ножиці годяться у використанні у будь-яких кліматичних умовах, необмежено. Ергономіка ручок дозволяє працювати з секатором людям з будь-якою силою та розмірами долонь. Тому можна не турбуватися щодо купівлі в господарстві кількох схожих секаторів – цієї моделі вистачить для більшості робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Shuang Song |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 50 мм |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Максимальний діаметр реза | 15 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 350 ₴











