Секатор для щеплення садовий у кейсі, ножиці для саду з міцною ручкою Professional Grafting Tool
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 222317539
Секатор для щеплення садовий у кейсі Professional Grafting Tool
Секатор для щеплення дерев – це професійний інструмент для городників, садівників, у тому числі початківців. Інструмент працює за принципом дзеркального зрізу на підщепі та підщепі.
Чим краще збігаються зрізи на підщепі та щепленні, тим вище успішність щеплення. Найголовніша відмінність секатора для щеплення від різних спеціальних ножів у тому, що місце з'єднання гілок рослини виходить щільним і зріз завжди виходить однаковим. Добре заточені фігурні ножі секатора для щеплення роблять дзеркальні зрізи на прищі та підщепи. Прищіп точно і щільно з'єднується з підщебою, що забезпечує дуже швидке зрощення. Шанси приживання рослини вищі, а працювати їм набагато легше. Щеплення рослини за допомогою секатора для щеплення займає буквально кілька хвилин. З цим впорається будь-яка людина!
Залежно від типу рослини для прищеплення, а також ступенем деревіння та товщини прищі та підщепи, може використовуватися відповідний тип змінного ножа з двостороннім заточенням. У комплекті є три ножі: U-подібний, V-подібний та Ω-подібний (омегаподібний). U-подібний ніж краще застосовувати при товщині рослини для щеплення від 7 до 13 мм. Ω-подібний ніж забезпечує найбільш міцне з'єднання щепи з підщепою, при цьому виключаючи ймовірність зсуву. Однак у разі щеплення невеликих тонких гілочок менше 6 мм не обійтися без V-подібної насадки.
Пластиковий упорний барабан використовується як підкладка, в яку входить ніж при різанні.
Комплектація: секатор для щеплення з трьома ножами (один встановлений у секатор для щеплення та два йдуть окремо) та запасним упорним барабаном.

Переваги:
-
Міцний матеріал
-
Компактний розмір
-
Зручність у використанні
-
Надійність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sono |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 23 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: прищепний секатор з трьома ножами (один встановлений в прищепний секатор і два окремо), ключ, викрутка.












